Cristin Milioti w szalonym zwiastunie "Made for Love" – komedii romantycznej z dodatkiem "Black Mirror"

"Made for Love" (Fot. HBO Max)

Tej wiosny HBO Max pokaże "Made for Love", absurdalną, mroczną komedię romantyczną z Cristin Milioti, która ucieka przed socjopatycznym mężem. Zobaczcie zwiastun.

Jeśli nie widzieliście jeszcze filmu "Palm Springs", koniecznie go nadróbcie, choćby po to, żeby przypomnieć sobie, jak fantastycznie jest widzieć na ekranie Cristin Milioti. A już w kwietniu aktorka znana m.in. z "Jak poznałem waszą matkę" i "Fargo" pojawi się w kolejnej nietypowej komedii, czyli serialu "Made for Love".

Made for Love – zwiastun serialu z Cristin Milioti

Produkcja HBO Max, oparta na książce Alissy Nutting, zapowiadana jest jako mroczna, absurdalna i cynicznie gorzka opowieść o rozwodzie i zemście, która pokazuje, co możemy zrobić dla miłości i co mogą zrobić inni, żeby ją zniszczyć. Główną bohaterką jest Hazel Green, kobieta, która po dziesięciu latach małżeństwa z Byronem Gogolem (Billy Magnussen, "Opowiedz mi bajkę"), socjopatycznym miliarderem z branży technologicznej, wreszcie decyduje się uciec.

Wtedy okazuje się, że Byron zainstalował jej w mózgu implant, który pozwala ją śledzić i poznawać jej myśli w dowolnym momencie. Implant sprawia, że mąż widzi każdy ruch Hazel, szukającej schronienia w rodzinnym miasteczku na pustyni, gdzie mieszka jej ojciec (Ray Romano, który w zwiastunie recytuje "Crazy for Love" Beyoncé) ze swoją syntetyczną partnerką.

W obsadzie "Made for Love" znajdują się też Dan Bakkedahl ("Veep"), Noma Dumezweni ("Od nowa"), Caleb Foote ("The Kids Are Alright"), Kym Whitley ("Young & Hungry"), Nyasha Hatendi ("Casual"), Patti Harrison ("Shrill"), Ione Skye ("Camping"), Jon Daly ("I'm Dying Up Here"), Matty Cardarople ("Seria niefortunnych zdarzeń"), Mel Rodriguez ("Better Call Saul") i Sarunas Jackson ("Good Trouble").

Showrunnerką serialu jest Christina Lee ("Search Party"), a reżyserką S.J. Clarkson ("Jessica Jones").

Premiera Made for Love w kwietniu na HBO GO

REKLAMA