AC-12 kontra Kelly Macdonald w zwiastunie 6. sezonu "Line of Duty". To będzie najmocniejsza przeciwniczka

"Line of Duty" (Fot. BBC)

Ekipa AC-12 ma zmierzyć się ze swoim najtrudniejszym przeciwnikiem w 6. sezonie "Line of Duty". Zobaczcie świeżutki zwiastun nowych odcinków serialu BBC.

21 marca w Wielkiej Brytanii wystartuje 6. sezon "Line of Duty", a już teraz możecie zobaczyć zwiastun, który zapowiada "dochodzenie na najwyższym szczeblu".

Line of Duty sezon 6 – zwiastun powrotu serialu BBC

W 6. sezonie "Line of Duty" bohaterowie stawią czoła "najbardziej enigmatycznemu przeciwnikowi, z jakim AC-12 przyszło się zmierzyć": detektyw Joanne Davidson (Kelly Macdonald, "Zakazane imperium"). To starsza oficer śledcza w nierozwiązanej sprawie morderstwa, której postępowanie wzbudza podejrzenia AC-12.

Ale antagonistów ma być więcej. Teda Hastingsa (Adrian Dunbar), Steve'a Arnotta (Martin Compston), Kate Fleming (Vicky McClure) i nową w ekipie Chloe Bishop (Shalom Brune-Franklin, "Our Girl") czekają poszukiwania tajemniczego "H", pod którym to inicjałem ma kryć się więcej niż jeden skorumpowany policjant. Fanowskie teorie głoszą, że jedną z poszukiwanych osób okaże się sam Hastings.

Line of Duty sezon 6 – kiedy premiera na Netfliksie?

6. sezon "Line of Duty" wystartuje w Wielkiej Brytanii 21 marca i będzie składać się z siedmiu odcinków. Kiedy zobaczymy go na Netflix Polska? W tym momencie nie ma oficjalnych informacji na ten temat, ale nieoficjalnie możemy powiedzieć: nie wcześniej niż po zakończeniu emisji na BBC na Wyspach, która potrwa do 2 maja.

REKLAMA