6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Nowe spoilery na temat 4. sezonu "Pamiętników wampirów". Tytuły nowych odcinków "Breaking Bad". Niespodziewane odejście ze "Skandalu". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Tytuły nowych odcinków "Breaking Bad". Znamy już tytuły trzech pierwszych odcinków "Breaking Bad": 5x01 - "Live Free or Die", 5x02 - "Madrigal", 5x03 - "Hazard Pay".

2. Nowe zdjęcie Lindsay Lohan jako Elizabeth Taylor. Jak już pewnie wiecie, Lindsay Lohan gra Elizabeth Taylor w filmie "Liz and Dick", który robi telewizja Lifetime. Było trochę wątpliwości, czy to aby na pewno jest najlepszy wybór, ale trzeba przyznać, że na zdjęciach promocyjnych Lindsay prezentuje się nieźle. Oto kolejne. Ale niestety jest też inny news: Lohan wczoraj miała wypadek samochodowy i choć w końcu pojawiła się na planie, twórcy filmu boją się, że mogą być dalsze problemy z nią.

3. Co w 4. sezonie "Pamiętników wampirów"? TVLine ma spoilery od Julie Plec na temat 4. sezonu "The Vampire Diaries". Jak zdradziła twórczyni serialu, jesienią będziemy oglądać, jak Elena radzi sobie z nową sytuacją. Będzie to trochę podobne do 1. sezonu, kiedy to Stefan poszedł do szkoły jako wampir i musiał jakoś się wpasować. Wciąż będziemy oglądać losy rodziny Pierwotnych. Plec przyznała, że Klaus miał zginąć pod koniec 3. sezonu, ale zdecydowali się go zostawić w serialu, bo Joseph Morgan stworzył świetną postać i po prostu szkoda było się go pozbywać. Ale szczególnie ciekawa w 4. sezonie ma stać się Rebekah - zraniona, wściekła, podła, powszechnie znienawidzona. Julie Plec zapowiada, że będziemy kochać ją nienawidzić. A poza tym w tym roku koniec szkoły dla niektórych bohaterów "Pamiętników wampirów". Kto opuści Mystic Falls, a kto zostanie i dlaczego? Tego dowiemy się w przyszłym sezonie.

4. Henry Ian Cusick opuszcza "Skandal". Znany z "Lost" aktor nie powróci w 2. sezonie "Skandalu". Decyzja została podjęta wspólnie przez niego i Shondę Rhimes. Do stałej obsady serialu został za to awansowany Joshua Malina.

5. Koniec "The Closer" bliski. Tego lata pożegnamy już niestety "The Closer" - a plakat promujący ostatnie odcinki prezentuje się tak:

6. "Glee" nie jedzie na Comic-Con. Kto z Twentieth Century Fox jedzie w tym roku na Comic-Con? "Bones", "Bob's Burgers", "Brickleberry", "Futurama", "The Simpsons", "Family Guy", "American Dad", "The Cleveland Show", "Sons of Anarchy". Nie pojawi się ekipa "Glee", nie będzie też przedstawicieli "American Horror Story".

REKLAMA