Odcinek specjalny z obsadą "Teorii wielkiego podrywu"? Kaley Cuoco zapewnia, że jest gotowa w każdej chwili

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

HBO Max zrobiło już program specjalny z obsadą "Bajeru z Bel-Air", następni w kolejce są "Przyjaciele". Czy obsada "Teorii wielkiego podrywu" też się spotka? Kaley Cuoco jest za!

Po niecałych dwóch latach od zakończenia "Teoria wielkiego podrywu" jest już sitcomem kultowym, wymienianym obok "Przyjaciół" czy "Jak poznałem waszą matkę". O ile jest za wcześnie, żeby mówić o powrocie w jakiejkolwiek formie, godzinny odcinek specjalny – czyli wywiad z obsadą i twórcami w stylu tego szykowanego przez ekipę "Przyjaciół" – nie wydaje się poza zasięgiem możliwości.

Będzie odcinek specjalny Teorii wielkiego podrywu?

Kaley Cuoco, która jest na fali po nominacjach do Złotych Globów dla "Stewardesy", zapewnia w rozmowie z Radio Times, że jak najbardziej się na to pisze.

– Jestem gotowa na to w każdej chwili, naprawdę. Zdecydowanie. Odliczam dni do emisji spotkania "Przyjaciół". To wszystko, o czym jestem w stanie myśleć, tak przy okazji. Zrobię imprezę z oglądaniem. Tak więc jestem gotowa na spotkanie "Teorii" – mówi aktorka.

Teoria wielkiego podrywu powrót

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Cuoco przyznaje jednak, że akurat w przypadku "Teorii wielkiego podrywu" warto z takim spotkaniem trochę poczekać. W końcu serial nie tak dawno miał finał.

– To takie dziwne – "Przyjaciele" skończyli się lata temu, ale ogląda się "Przyjaciół" i jest wrażenie, jakby to było niedawno, prawda? Przynajmniej moim zdaniem. To jest wciąż aktualne i nowoczesne. "Teoria" dopiero co się skończyła, więc myślę, że powinniśmy dać jej chwilę przerwy. (...) Tak więc czekam na ponowne spotkanie i mam nadzieję, że nasza obsada będzie chciała to zrobić w przyszłości i tak, jestem gotowa na to w każdej chwili, naprawdę – zapewnia.

Obecnie Kaley Cuoco możecie oglądać w "Stewardesie", która ma już zamówiony 2. sezon. Prawdopodobnie będziemy go oglądać pod koniec roku.

Teoria wielkiego podrywu jest dostępna na HBO GO

REKLAMA