Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "The Falcon and the Winter Soldier", "Sky Rojo" i inne

"The Falcon and The Winter Soldier" (Fot. Disney+)

Ten tydzień w serialach to przede wszystkim premiera "The Falcon and the Winter Soldier", kolejnego pewniaka Marvela i Disney+. Oprócz tego m.in. "Sky Rojo" i powrót "Mayans MC".

Przed nami kolejni tydzień, który udowodni nam, że Polska wciąż jest daleko za resztą świata, jeśli chodzi o premiery seriali. Najważniejsza premiera, czyli "The Falcon and the Winter Soldier", ominie niestety nasz kraj. Za to na bieżąco będziemy mogli oglądać "Mayans MC" i wszystkie produkcje Netfliksa.

Mayans MC (sezon 3) – 17 marca na HBO GO

Chłopaki z "Mayans MC" nadjeżdżają po raz trzeci, po dłuższej przerwie. 3. sezon będziemy oglądać na HBO GO na bieżąco, dzień po premierze w USA. Akcja rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. serii. Po tym jak pojawiła się groźba deportacji Felipe, EZ i Angel decydują się go chronić kosztem Adelity, która rodzi dziecko w więzieniu. Miguel Galindo opłakuje tymczasem stratę matki. Do tego dochodzi wątek zemsty na Tijuana M.C. Vatos Malditos po niepodziewanym ataku.

Przypadek Alice (nowość ITV) – 18 marca na Canal+

"Przypadek Alice" (w oryginale "Finding Alice") to czarna komedia brytyjskiej stacji ITV, który pojawi się w Polsce na Canal+. Wszystko zaczyna się od wypadku: Harry, wieloletni partner Alice, spada ze schodów i umiera kilka dni po tym, jak oboje wprowadzają się do domu marzeń, który on sam zaprojektował. Po jego śmierci Alice odkrywa, że niektórzy mężczyźni ukrywają rzeczy, z którymi wolałaby nie mieć nic wspólnego. W roli głównej Keeley Hawes, w obsadzie są też m.in. Nigel Havers i Joanna Lumley. Twórcami są Roger Goldby i Simon Nye ("Durrellowie").

The Falcon and the Winter Soldier (nowość Disney+) – 19 marca w USA

"The Falcon and the Winter Soldier" to kolejna wspólna produkcja Marvela i Disney+. Akcja serialu, w którym powrócą Anthony Mackie i Sebastian Stan jako Sam Wilson i Bucky Barnes, dzieje się po filmie "Avengers: Koniec gry". Duet czeka globalna przygoda, która będzie testem dla ich umiejętności – i ich cierpliwości. Oprócz Sama i Bucky'ego na ekranie pojawią się m.in. Sharon Carter (Emily VanCamp), Baron Zemo (Daniel Brühl) czy War Machine (Don Cheadle).

Sky Rojo (nowość) – 19 marca na Netfliksie

"Sky Rojo" to wypakowany czarnym humorem i adrenaliną hiszpański serial Netfliksa, którego twórcami są Álex Pina i Esther Martínez Lobato ("Dom z papieru"). Bohaterkami są trzy prostytutki – Coral (Verónica Sánchez), Wendy (argentyńska wokalistka i aktorka Lali Espósito) i Gina (kubańska aktorka Yany Prado) – które postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia).

Country Comfort (nowość) – 19 marca na Netfliksie

"Country Comfort" to z kolei nowa komedia Netfliksa w klimatach tradycyjnego sitcomu. Katharine McPhee gra początkującą piosenkarkę, która zostaje nianią w domu kowboja (Eddie Cibrian) z piątką dzieci.

Calls (nowość) – 19 marca na Apple TV+

Na koniec "Calls", oparty na francuskim formacie eksperymentalny serial Apple TV+, w którym odcinki będą kilkunastominutowymi rozmowami telefonicznymi, składającymi się na serię przerażających historii. W obsadzie znajdują się m.in. Pedro Pascal, Rosario Dawson, Nick Jonas, Lily Collins, Joey King, Nicholas Braun, Aubrey Plaza, Ben Schwartz, Danny Pudi i Edi Patterson.

REKLAMA