Pierwszy teaser 3. sezonu "Księgi czarownic" zapowiada rewolucję. Kiedy premiera finałowych odcinków?

"Księga czarownic" (Fot. Sky)

Dopiero co oglądaliśmy 2. sezon "Księgi czarownic", a telewizja Sky już zapowiada kolejny. Co się wydarzy w 3. części historii czarującego wampira i współczesnej czarownicy?

"Księga czarownic" zbliża się do końca. 3. sezon brytyjskiego serialu, do którego zdjęcia zakończyły się w lutym 2021 roku, będzie już finałowy. Telewizja Sky wypuściła pierwszą zapowiedź wraz z przybliżoną datą premiery.

Księga czarownic sezon 3 – zobaczcie zapowiedź

W 30-sekundowym teaserze nie brak nowych scen. Bohaterowie szykują się nawet nie do walki, a do rewolucji. "Dni de Clermontów dobiegają końca" – słyszymy, kiedy na ekranie pojawiają się Matthew (Matthew Goode) i Diana (Teresa Palmer), trzymając się za ręce. "To wojna, której nie możemy wygrać" – mówi inny głos.

Potem widzimy grupkę osób z mieczem, które najwyraźniej tworzą jakiś pakt. "Jeśli zaatakują jedno z nas, to oznacza atak na nas wszystkich" – mówi kolejny głos z offu. Teaser kończy się zapowiedzią rewolucji i kolejnym ujęciem Matthew i Diany. Zostaje też podana data premiery 3. sezonu "Księgi czarownic": 2022 rok.

Już wiadomo, że w finałowej serii pojawią się nowe twarze. Do obsady serialu dołączyli Ivanno Jeremiah ("Humans"), Toby Regbo ("The Last Kingdom"), Genesis Lynea ("Casualty"), Parker Sawyers ("Southside with You"), Olivier Huband ("I Hate Suzie"), a także Peter McDonald ("Ripper Street"), który zastąpi Trystana Gravelle'a w roli Baldwina Montclaira. Zmiana to efekt problemów z harmonogramami.

Premiera 3. sezonu Księgi czarownic w 2022 roku

REKLAMA