April i Jackson z "Chirurgów" znów razem. Sarah Drew pokazała kulisy swojego gościnnego powrotu do serialu

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Sarah Drew pojawi się gościnnie w 17. sezonie "Chirurgów". Szczegóły powrotu są trzymane w tajemnicy, ale mamy zdjęcie aktorki z Jessem Williamsem, grającym jej byłego męża.

"Chirurdzy" w 17. sezonie zaskoczyli fanów serią sekwencji dziejących się na plaży, w których powracają dawni członkowie obsady, jak Patrick Dempsey czy T.R. Knight. Prawdopodobnie w takiej właśnie scenie zobaczymy Sarah Drew, czyli serialową dr April Kepner, której gościnny występ ogłoszono kilka dni temu.

Chirurdzy sezon 17 – kulisy powrotu Sarah Drew

Jak się okazuje, Sarah Drew już dotarła na plan, żeby nakręcić swoje sceny, i spotkała się z Jessem Williamsem, czyli serialowym Jacksonem Averym, byłym mężem April i ojcem Harriet. "Nic wielkiego. W ogóle się nie ekscytuję" – podpisała aktorka wspólne zdjęcie, dodając mnóstwo serduszek.

April Kepner została wypisana ze scenariusza "Chirurgów" w 2018 roku. Wiemy o niej, że nadal mieszka w Seattle z córką Jacksona i swoim drugim mężem, Matthew. Zrezygnowała z pracy w Grey Sloan, by wraz z Matthew zająć się dostarczaniem pomocy medycznej bezdomnym. Nie wiadomo, jak będzie wyglądać jej gościnny powrót do serialu.

Dla fanów Sarah Drew będzie to okazja, żeby ją zobaczyć po dłuższej przerwie. Aktorka po "Chirurgach" zagrała w dwóch pilotach, które nie dostały zamówienia – "Cagney & Lacey" oraz "The Republic of Sarah" – a wkrótce będziemy ją oglądać w młodzieżowym thrillerze "Cruel Summer" w drugoplanowej roli.

REKLAMA