Julia Goldani Telles jako nowa "Dziewczyna z doświadczeniem" – zobaczcie zwiastun 3. sezonu serialu

"Dziewczyna z doświadczeniem" (Fot. Starz)

Świat ekskluzywnych dziewczyn do wynajęcia powraca, a obracać się w nim będzie tym razem Julia Goldani Telles. 3. sezon "Dziewczyny z doświadczeniem" ma zwiastun i datę premiery.

Po ponad trzech latach przerwy powraca "Dziewczyna z doświadczeniem". Telewizja Starz ogłosiła, że premiera 3. sezonu będzie miała miejsce 2 maja.

Dziewczyna z doświadczeniem – zwiastun 3. sezonu

W składającej się z 10 odcinków nowej serii, osadzonej w światku firm technologicznych w Londynie, zobaczymy Julię Goldani Telles ("The Affair") w roli Iris, młodej neurobiolożki, która zaczyna odkrywać świat seksu jako transakcji. Dziewczyna szybko orientuje się, że jej spotkania z klientami zyskują dzięki nowych technologiom, i zaczyna ich testować, a także zastanawiać, czy jej działania są podyktowane wolną wolą, czy może czymś zupełnie innym.

Autorką scenariusza i reżyserką 3. sezonu "Dziewczyny z doświadczeniem" jest Anja Marquardt, niemiecka reżyserka nagradzana za film "She's Lost Control". W ekipie producentów znajduje się Steven Soderbergh, autor filmu, na podstawie którego powstał serial Starz. Na razie nie znamy polskiej daty premiery.

Dziewczyna z doświadczeniem sezon 3

REKLAMA