Klimatyczne teasery serialu "Oni: Pakt" zapraszają w podróż po rasistowskiej Ameryce po II wojnie światowej

"Oni: Pakt" (Fot. Amazon Prime Video)

Czy "Oni: Pakt" dorówna swoją dziwnością i pomysłowością "Krainie Lovecrafta"? Stylowe teasery serialu Amazona zapowiadają ucztę dla fanów nietypowych horrorów.

Tej wiosny Amazon Prime Video pokaże pierwszą odsłonę antologii "Oni". Serialowy horror, który prawie trzy lata temu otrzymał zamówienie na dwa sezony, co sezon ma opowiadać inną historię. 1. sezon nosi tytuł "Oni: Pakt" ("Them: Covenant").

Oni: Pakt – teasery serialowego horroru Amazona

Akcja będzie dziać się w latach 50. w czasie Wielkiej Migracji. Zobaczymy historię czarnoskórej rodziny, która przeprowadza się z Karoliny Północnej do "białej" dzielnicy Los Angeles. Ich nowy dom, położony w idyllicznej okolicy, staje się miejscem starcia sił zła – prawdziwych i nadprzyrodzonych.

Podobnie jak "Kraina Lovecrafta", "Oni: Pakt", zestawiając ze sobą koszmary realne i metaforyczne, opowie o rasizmie w Ameryce. Rodzinę Emorych czeka przeprawa zarówno z siłami nie z tego świata, jak i białymi sąsiadami, którzy ich nie chcą na swoim idealnym przedmieściu.

W obsadzie serialu znajdują się Deborah Ayorinde ("Girls Trip"), Ashley Thomas ("Top Boy"), Alison Pill ("Devs"), Shahadi Wright Joseph ("Us") i Ryan Kwanten ("Czysta krew"). Twórcami są Lena Waithe ("Master of None") i Little Marvin ("The Time Is Now").

Oni: Pakt – premiera 9 kwietnia na Prime Video

REKLAMA