Tom Ellis podrzucił pewien przedmiot do mieszkania Lucyfera. Wypatrujcie go w kolejnych odcinkach serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

W filmowym i serialowym świecie jest pewien zwyczaj, że aktorzy zabierają sobie na pamiątkę rekwizyt z planu. Tom Ellis, czyli serialowy Lucyfer, poszedł nieco inną ścieżką.

Pamiątki z serialowych planów? Historia może opowiedzieć wiele w tym temacie. Ciężko jest jednak przebić Sophie Turner, która z planu "Gry o tron" zabrała po prostu... tron. Ciekawą rzecz ma też do opowiedzenia Tom Ellis.

Lucyfer: Czy Tom Ellis zabrał rekwizyt z planu?

Aktor grający tytułową rolę w "Lucyferze" zapytany o to, czy planuje wynieść z planu jakiś przedmiot, pozostaje nieco tajemniczy.

– Chciałbym, oczywiście. Byłby to jeden z fortepianów Lucyfera, ale nie sądzę, żeby uszło mi to na sucho. Znaczy w jego apartamencie jest bardzo dużo różnych rzeczy. Zastanawiałem się, czy gdyby zabrakło tam jednej rzeczy, kiedy będą sprzątać na koniec "Lucyfera", to rzeczywiście ktoś by to zauważył. Więc może wezmę sobie jakąś małą pamiątkę – mówi.

lucyfer tom ellis pamiątka z planu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Na razie jednak sytuacja jest dokładnie odwrotna: Tom Ellis zostawił w mieszkaniu Lucka coś od siebie!

– Ale muszę powiedzieć, że w tym roku coś pojawiło się w tym apartamencie. To trofeum golfowe, które zdobyłem, grając przeciwko innej ekipie i Dennisowi Haysbertowi [który gra Boga]. Teraz zajmuje honorowe miejsce w apartamencie Lucyfera. Proszę bardzo. Macie mały spoiler – dodaje.

Zatem wypatrujcie nagrody w nadchodzących odcinkach serialu. Prawdopodobnie pojawią się na Netfliksie w okolicach lata 2021.

Lucyfer sezon 5A dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA