Cristin Milioti ucieka od męża socjopaty w zwiastunie "Made for Love" – komedii z dodatkiem science fiction

"Stworzona do miłości" (Fot. HBO Max)

"Made for Love" to nowy serial z Cristin Milioti w roli głównej, który w kwietniu będzie na HBO. Zobaczcie pełny zwiastun szalonego miksu komedii romantycznej z "Black Mirror".

1 kwietnia na HBO Max (na razie nie ma polskiej daty premiery) zadebiutuje "Made for Love", nowy serial z Cristin Milioti, aktorką znaną m.in. z "Jak poznałem waszą matkę" i "Fargo", a ostatnio filmu "Palm Springs".

Made for Love – Cristin Milioti w pełnym zwiastunie

Produkcja HBO Max, oparta na książce Alissy Nutting, zapowiadana jest jako mroczna, absurdalna i cynicznie gorzka opowieść o rozwodzie i zemście, która pokazuje, co możemy zrobić dla miłości i co mogą zrobić inni, żeby ją zniszczyć. Główną bohaterką jest Hazel Green (Milioti), kobieta, która po dziesięciu latach małżeństwa z Byronem Gogolem (Billy Magnussen, "Opowiedz mi bajkę"), socjopatycznym miliarderem z branży technologicznej, wreszcie decyduje się uciec.

Wtedy okazuje się, że Byron zainstalował jej w mózgu implant, który pozwala ją śledzić i poznawać jej myśli w dowolnym momencie. Implant sprawia, że mąż widzi każdy ruch Hazel, szukającej schronienia w rodzinnym miasteczku na pustyni, gdzie mieszka jej ojciec (Ray Romano) ze swoją syntetyczną partnerką.

W obsadzie "Made for Love" znajdują się też Dan Bakkedahl ("Veep"), Noma Dumezweni ("Od nowa"), Caleb Foote ("The Kids Are Alright"), Kym Whitley ("Young & Hungry"), Nyasha Hatendi ("Casual"), Patti Harrison ("Shrill"), Ione Skye ("Camping"), Jon Daly ("I'm Dying Up Here"), Matty Cardarople ("Seria niefortunnych zdarzeń"), Mel Rodriguez ("Better Call Saul") i Sarunas Jackson ("Good Trouble").

Showrunnerką serialu jest Christina Lee ("Search Party"), a reżyserką S.J. Clarkson ("Jessica Jones").

Premiera Made for Love 1 kwietnia w USA

REKLAMA