Ruszają zdjęcia do dorosłej wersji "Atomówek". Chloe Bennet pokazuje, jak zmieniła swój wygląd do roli Bójki

"Atomówki" (Fot. Cartoon Network)

"Atomówki" powrócą, ale nie jako dziewczynki z kreskówki, tylko dorosłe pannice z mnóstwem problemów. Zdjęcia za chwilę ruszają, a Chloe Bennet już ma burzę rudych włosów w stylu Bójki.

"Atomówki" wracają w wersji, która może zaskoczyć dawnych fanów. W nowym serialu aktorskim, który tworzy stacja CW, Bójka, Bajka i Brawurka będą już dorosłe, a ich życia będą dalekie od ideału.

Atomówki – Chloe Bennet zmieniła wygląd do roli

Zdjęcia wkrótce się rozpoczną, a na dowód, że to się dzieje naprawdę, mamy nowy wygląd Chloe Bennet ("Agenci T.A.R.C.Z.Y."), która ufarbowała się na rudo, żeby wcielić się w postać Bójki. W wieku przedszkolnym Bójka była odważną superbohaterką i prawdziwą liderką Atomówek. Niestety, efektem takiego dzieciństwa są liczne lęki, niepokoje i samotność w dorosłym wieku. Czy Bójka znów zostanie przywódczynią, ale tym razem już na własnych warunkach?

– Kobieta, Azjatka, ruda, superbohaterka (znowu). Normalizujcie bycie, kim tylko chcecie być – napisała aktorka na Instagramie.


Oprócz Chloe Bennet w nowych "Atomówkach" będziemy oglądać Dove Cameron ("Descendants") jako Bajkę i broadwayowską aktorkę Yanę Perrault w roli Brawurki. Bohaterki znane z kultowej kreskówki spotkamy jako dwudziestokilkuletnie kobiety, które zmagają się z licznymi traumami i żałują, że zmarnowały dzieciństwo, walcząc z przestępcami. Czy uratują świat raz jeszcze, kiedy ten będzie w potrzebie?

Serial tworzą Diablo Cody ("Juno") i Heather Regnier ("Veronica Mars"). Nowe "Atomówki" na razie mają zamówienie na odcinek pilotowy. Jeśli ten okaże się udany, zostanie zamówiony cały sezon i od jesieni będziemy oglądać gotowy serial.

REKLAMA