6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

Kto wróci w 4. sezonie "Glee"? Czy Mark z "Chirurgów" zginie jesienią? Jak prezentuje się nowa towarzyszka Doktora Who? A oprócz tego "Revenge", "Body of Proof", "Sons of Anarchy".

1. W "Chirurgach" zabiją też Marka? Fani już zastanawiali się, czy razem z Lexie nie zginie Mark - i wygląda na to, że taka możliwość faktycznie istnieje. William Keck z TV Guide napisał na Twitterze, że rozmawiał z Erikiem Dane'em i nawet on jeszcze nie wie, czy Mark przeżyje.

2. Kto zagra matkę Emily w "Revenge"? Na razie odpowiedzi na to pytanie nie znamy, ale wiemy, że poszukiwania się zaczynają. William Keck zaproponował trzy nazwiska twórcy serialu, Mike'owi Kelley, by usłyszeć, że wszystkie propozycje są świetne. Jakie były propozycje? Elizabeth Mitchell, Heather Locklear i Marg Helgenberger. Zapewne żadna z nich matką Emily nie zostanie, ale pobawić się w zgadywanie zawsze można.

3. Oto nowa towarzyszka Doktora Who. Pojawiło się już zdjęcie, na którym jest Doktor (Matt Smith) z nową towarzyszką, którą gra Jenna Louise Coleman.

4. Twórcy "Body of Proof" wyjaśniają zmiany w obsadzie. Jak już pisaliśmy, z "Body of Proof" odejdą aż trzy osoby: Nicholas Bishop (serialowy Peter), John Carrol Lynch (Bud) i Sonja Sohn (Sam). Wbrew przypuszczeniom powodem nie są cięcia budżetowe - tak przynajmniej mówią w TVLine producenci serialu. Powodem zmian jest słaba oglądalność - twórcy doszli do wniosku, że muszą dokonać sporych zmian, aby widzowie znów polubili serial. Już zapowiedziano, że pojawią się dwie nowe postaci: det. Tommy Sullivan, dawny facet Megan, który przyjedzie ją odzyskać, i det. Adam Schaeffer, inteligentny żółtodziób, który często wpada w kłopoty.

5. Lea Michele we wszystkich odcinkach 4. sezonu "Glee"? Ryan Murphy powoli zaczyna planować 4. sezon "Glee", który częściowo ma rozgrywać się w liceum, a częściowo pokazywać ma starych bohaterów. W TV Guide Murphy powiedział, że rozmawiał z Leą Michele i wyraziła ona zainteresowanie występem we wszystkich 22 odcinkach. I jest bardzo możliwe, że faktycznie będziemy oglądać ją co tydzień. Ale możliwe jest też, że we wszystkich odcinkach nowej serii zobaczymy więcej znanych twarzy - Murphy nie rozmawiał jeszcze z aktorami, jeszcze nie zaczął powstawać scenariusz 4. sezonu. Wszystko okaże się w najbliższych tygodniach.

6. Billy Brown w 5. sezonie "Sons of Anarchy". Do obsady "Synów Anarchii" na 5. sezon dołączył Billy Brown. Zagra prawą rękę gangstera Damona Pope'a (Harold Perrineau), który przybędzie, by zemścić się za zabicie córki. Serial wraca jesienią.

REKLAMA