Sezon 5B "Lucyfera" rozpocznie się od "dużego chaosu". Serialowy Amenadiel zdradza spoilery z powrotu serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

D.B Woodside zdradził kilka smaczków z pierwszego odcinka sezonu 5B "Lucyfera". Co oznacza nadejście Boga i dlaczego możemy spodziewać się dużego chaosu na dzień dobry?

Wśród fanów "Lucyfera" trwa wielkie czekanie na nowe odcinki – choć ekipa serialu już przymierza się do kręcenia finału całości, na emisję na Netfliksie czeka jeszcze osiem odcinków sezonu 5B i cały finałowy sezon 6. O dacie premiery na razie nic nie słychać, ale pojawiły się nowe spoilery.

Lucyfer sezon 5: Na początku będzie dużo chaosu

D.B. Woodside, czyli serialowy Amenadiel, zdradza w rozmowie z TVLine, że akcja drugiej części 5. sezonu rozpocznie się dosłownie od razu po wydarzeniach z pierwszej części, a wraz z nadejściem Boga pojawi się chaos

– Kiedy nadejdzie Bóg (w tej roli Dennis Haysbert), zapanuje duży chaos. Rozpoczynamy dosłownie dwie sekundy od momentu, w którym skończyliśmy. Amenadiel jest kompletnie upokorzony tym, że Bóg widział, jak on się zachowywał przy swoich braciach, ponieważ jest najstarszy i powinien dawać przykład – a on tego nie robił! – mówi D.B. Woodside.

Lucyfer sezon 5b

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Showrunnerzy "Lucyfera" mówili wcześniej, że to, co nas czeka teraz, po nadejściu Boga, to mocno poplątana historia rodzinna z niebem i piekłem w tle.

– To historia rodzinna. Tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci. To jedna z rzeczy, którymi zajmiemy się w sezonie 5B – rodzinnymi relacjami i ich emocjonalnymi aspektami. Wiele z tego, co działo się do tej pory, polegało na tym, że wszyscy interpretowali to, czego chciał ojciec. Wszyscy próbowali odgadnąć, o co chodzi. Wszyscy starali się sprostać oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście są to oczekiwania ojca, ponieważ działa on w nieco tajemniczy sposób – powiedział współtwórca serialu Joe Henderson.

Według Hendersona sezon 5B będzie najbardziej emocjonalną częścią "Lucyfera" do tej pory. A kiedy go zobaczymy? Prawdopodobna data premiery to lato 2021 roku, na razie jednak ani Netflix, ani nikt z ekipy tego nie potwierdza.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA