Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Wąż", "Made for Love", 4. sezon "Fargo" i inne premiery

"Wąż" (Fot. BBC)

Nadchodzący tydzień w serialach będzie należał do 4. sezonu "Fargo", "Made for Love" z Cristin Milioti i "Węża", czyli prawdziwej historii seryjnego mordercy z lat 70.

Ten tydzień zacznie się od premiery 2. sezonu "Miasta na wzgórzu" z Kevinem Baconem. Kolejne nowości to finałowy sezon "Supergirl", pokręcona komedia "Made for Love", 4. sezon "Fargo", który wreszcie dotrze do Polski, a także "Wąż", serial BBC z Jenną Coleman jako dziewczyną seryjnego mordercy z lat 70.

Miasto na wzgórzu (sezon 2) – 29 marca na HBO GO

"Miasto na wzgórzu" powraca z 2. sezonem. W nowej odsłonie utrzymanej w stylu "The Wire" serii o problemach Bostonu zobaczymy federalny projekt mieszkaniowy w Roxbury oraz zmagania tamtejszych mieszkańców z narkotykami, przemocą i uzasadnionym brakiem zaufania do lokalnych organów ścigania.

Fargo (sezon 4) – 1 kwietnia na HBO GO

W tym tygodniu doczekamy się wreszcie polskiej premiery 4. sezonu "Fargo", który wyląduje 1 kwietnia w całości na platformie HBO GO. Akcja dzieje się tym razem w latach 50. w Kansas City i skupia się na dwóch walczących ze sobą syndykatach kryminalnych – włoskim i afroamerykańskim. Aby scementować pokój, szefowie rodzin wymienili swoich najstarszych synów. W obsadzie znajdują się m.in. Chris Rock, Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw i Salvatore Esposito.

Made for Love (nowość HBO Max) – 1 kwietnia w USA

"Made for Love" to nowy serial HBO Max, będący miksem komedii romantycznej z klimatami science fiction w stylu "Black Mirror". W serialu poznamy Hazel (Cristin Milioti), która po dziesięciu latach małżeństwa z Byronem Gogolem (Billy Magnussen), socjopatycznym miliarderem z branży technologicznej, wreszcie decyduje się uciec. Wtedy okazuje się, że Byron zainstalował jej w mózgu implant, który pozwala ją śledzić i poznawać jej myśli w dowolnym momencie.

Wąż (serial BBC) – 2 kwietnia na Netfliksie

"Wąż" (w oryginale "The Serpent") to ośmioodcinkowy serial BBC, który w piątek obejrzymy w całości na Netfliksie. Serial opowiada prawdziwą historię fałszywego handlarza klejnotów Charlesa Sobhraja, który w latach 70. mordował zachodnich turystów w Azji. Jego ofiarą padło co najmniej 12 osób. W głównej roli Tahar Rahim, a u jego boku zobaczymy Jennę Coleman. Aktorka znana z "Wiktorii" i "Doktora Who" zagra Marie-Andrée Leclerc, dziewczynę i wspólniczkę Sobhraja.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Supergirl (sezon 6) – premiera 30 marca w USA, zwiastun tutaj

· Manifest (sezon 3) – premiera 1 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Law & Order: Organized Crime (nowość NBC) – premiera 1 kwietnia w USA

· United States of Al (nowość CBS) – premiera 1 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· The Moodys (sezon 2) – premiera 1 kwietnia w USA

· Creepshow (sezon 2) – premiera 1 kwietnia w USA

REKLAMA