Nie będziecie długo czekać na 2. sezon "Sky Rojo". Netflix podał datę premiery nowych odcinków serialu

"Sky Rojo" (Fot. Netflix)

Kibicujecie Coral, Wendy i Ginie w ich wielkiej ucieczce? 2. sezon "Sky Rojo" będzie mieć premierę szybciej, niż myśleliście. Netflix podał datę i pokazał pierwszą zapowiedź.

"Sky Rojo", nowy serial hiszpańskiego twórcy Álexa Piny ("Dom z papieru"), wjechał na Netfliksa zaledwie dziesięć dni temu, a już wkrótce możemy spodziewać się ciągu dalszego. Jak ogłosił Netflix, składający się z ośmiu 25-minutowych odcinków 2. sezon będzie mieć premierę 23 lipca.

Sky Rojo sezon 2 – Netflix zapowiada nowe odcinki

Ścigane przez Romea, Moisésa i Christiana, Coral, Wendy i Gina walczą o swoją wolność. Nie poddają się, mimo że ich ucieczka z każdą sekundą staje się coraz trudniejsza. Dziewczyny są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek, a lojalność ich prześladowców względem siebie jest wystawiona na próbę – czytamy w krótkim opisie nowej serii.

Tak szybka premiera 2. sezonu "Sky Rojo" jest możliwa dlatego, że oba sezony zostały już nakręcone i tylko czekały na premierę. Dokładnie w tej samej sytuacji jest francuski serial "Lupin", który też wraca latem (na razie nie znamy dokładnej daty) z drugą serią, nakręconą od razu po pierwszej.

Sky Rojo sezon 2 – premiera 23 lipca na Netfliksie

REKLAMA