"Rick i Morty" powrócą tego lata z nowymi odcinkami – zwiastun i data premiery 5. sezonu

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Telewizja Adult Swim zapowiedziała powrót swojej najpopularniejszej kreskówki, jednocześnie ogłaszając 20 czerwca Dniem Ricka i Morty'ego. Zobaczcie zwiastun 5. sezonu serialu.

"Rick i Morty" powracają z nowymi odcinkami. 5. sezon popularnej animacji będzie mieć premierę za oceanem 20 czerwca. Na razie nie znamy daty premiery w Polsce, ale prawdopodobnie będzie ona miała miejsce po emisji całości w USA.

Rick i Morty sezon 5 – zwiastun i data premiery

Wraz z datą pokazano pełny zwiastun 5. sezonu "Ricka i Morty'ego". Możecie się spodziewać m.in. odniesień do "Blade'a", powrotu pana Poopybutthole'a i pewnej dziwnej wizyty na trawniku. Jednocześnie stacja ogłosiła, że 20 czerwca będzie Dniem Ricka i Morty'ego, świętowanym – jakżeby inaczej – w całym wszechświecie.

I na tym nie koniec dobrych wiadomości. Jak zapowiadał Dan Harmon, współtwórca serialu, przed nami znacznie więcej "Ricka i Morty'ego", a długich przerw w emisji już nie będzie. Serial otrzymał w maju 2018 roku zamówienie na 70 kolejnych odcinków, z których na razie widzieliśmy tylko dziesiątkę (czyli sezon 4).

Alex Rubens, jeden ze scenarzystów serialu, zdradził miesiąc temu, że rozpoczęto już pisanie 7. sezonu. Z kolei Harmon przyznał, że pandemia paradoksalnie przyspieszyła prace nad "Rickiem i Mortym" – sezony 5 i 6 powstawały jednocześnie.

Serial Rick i Morty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA