Zdjęcia do "Lucyfera" zakończone. Zobaczcie, jak Tom Ellis, Lesley-Ann Brandt i spółka żegnają się z serialem

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

To już naprawdę koniec "Lucyfera". Ekipa zakończyła wczoraj zdjęcia do finału serialu, a media społecznościowe zalały emocjonalne pożegnania i podziękowania.

Netflix ogłosił, że "Lucyfer" wróci 28 maja z sezonem 5B, a tymczasem ekipa zakończyła zdjęcia do 6. sezonu, który będzie już finałowy. Tak, tym razem na pewno. Serial o uroczym diable nie zostanie przedłużony na kolejny sezon pomimo ogłoszenia jego końca – jak to się już w przeszłości zdarzało. Na dowód mamy pożegnalne wpisy obsady w mediach społecznościowych.

Lucyfer sezon 6 – zdjęcia do serialu zakończone

Przegląd zaczynamy od Toma Ellisa, tytułowego Lucyfera, który napisał:

– To już ten dzień. Sześć lat temu rozpocząłem przygodę z najbardziej niesamowitą grupą ludzi, a dziś serdecznie się żegnamy. Dziękuję każdemu z członków ekipy, który pomógł ożywić historię Lucyfera. Cóż to była za jazda!

Lesley-Ann Brandt wrzuciła selfie w kostiumie serialowej Mazikeen i dodała do tego bardzo długi i emocjonalny post, zwracając się do swojej bohaterki.

– Oto jesteśmy, na końcu naszej podróży, ty i ja. Śmiałyśmy się i płakałyśmy, kochałyśmy i zaliczałyśmy straty, a teraz się żegnamy, ty i ja. (...) Jestem wdzięczna za te sezony. Jestem wdzięczna za lekcje. Jestem wdzięczna za wyzwania. Jestem wdzięczna. Błogosławione niech będą wspomnienia, które dzielimy, ty i ja. Twoja skóra była moją skórą. Twoje serce jest moim sercem. Zawsze, ale nie dłużej, kochałam cię jak nikt inny. Dziś, naszego ostatniego dnia, jestem ogromnie wdzięczna, że opowiedziałam twoją historię. Twoją historię miłości, zdrady, przebaczenia, refleksji i co najważniejsze – miłości – czytamy.

Wideo z podziękowaniami na Instagramie zamieściła Aimee Garcia, z kolei showrunnerzy, Joe Henderson i Ildy Modrovich, podziękowali ekipie w krótkich tweetach.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA