Koniec zdjęć do 2. sezonu "Wiedźmina". W nowych odcinkach zobaczymy młodego Geralta i Vesemira

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Redanian Intelligence publikuje kolejne informacje na temat 2. sezonu "Wiedźmina" – tym razem chodzi o aktorów, których na ekranie możemy zobaczyć jako młodych Geralta i Vesemira.

Zdjęcia do 2. sezonu "Wiedźmina" dobiegły już końca, o czym doniosła na Instagramie osobista stylistka wiedźminowej fryzury.

– Zamknęliśmy 2. sezon "Wiedźmina"! Na tablicy jest już tylko menu jedzenia na wynos. Tak właściwie to kłamstwo. Oficjalne zakończenie jest jutro, ale nagraliśmy już ostatnią scenę – napisała 30 marca.

Wiedźmin sezon 2: Kto zagra młodego Vesemira?

Tymczasem Redanian Intelligence pisze, że planowane są kolejne retrospekcje z młodym Geraltem i Vesemirem. Małego Geralta (Henry Cavill) widzieliśmy już pod koniec 1. sezonu w jednej z retrospekcji. Wtedy zagrał go Tristan Ruggerio. Teraz mamy go zobaczyć w nieco starszej wersji. Nie wiadomo, kto ją zagrał.

Oprócz tego mamy też zobaczyć młodą wersję Vesemira i tutaj są dwie możliwości castingowe. Jak pisze Redanian Intelligence, w przesłuchaniu do tej roli udział brał aktor i wokalista Bradley Jaden. Ale też młodszego Vesemira słyszeliśmy już w 1. sezonie. Wtedy zagrał go Theo James, więc możliwe, że po prostu on powróci.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 2. sezonie "Wiedźmina" Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna – dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" na Netfliksie planowana jest na jesień 2021 roku.

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA