Kate Winslet dołącza do grona smutnych detektywów w zwiastunie "Mare z Easttown" – miniserialu od HBO

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

Kate Winslet jako smutna policjantka z małego miasteczka, a u jej boku ponowie Guy Pearce. Zobaczcie pełny zwiastun "Mare z Easttown", miniserialu kryminalnego HBO.

Rok bez miniserialu HBO w oscarowej obsadzie byłby rokiem straconym – ale na szczęście nam to nie grozi. 19 kwietnia na HBO Polska wystartuje "Mare z Easttown", limitowana produkcja kryminalna z Kate Winslet w roli głównej.

Mare z Easttown – zwiastun serialu z Kate Winslet

7-odcinkowy serial skupia się na Mare Sheehan (Winslet), policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, podczas gdy rozpada się jej własne życie. "Mare z Easttown" opowiada o mrocznej stronie blisko ze sobą związanej społeczności i o tym, jak rodzina i dawne tragedie mogą definiować teraźniejszość. W jednej z głównych ról, jako profesora pisania kreatywnego, zobaczymy Guya Pearce'a, z którym Winslet grała w "Mildred Pierce".

W obsadzie znajdują się także Evan Peters ("American Horror Story"), Jean Smart ("Watchmen"), Angourie Rice ("Black Mirror"), David Denman ("The Office"), Julianne Nicholson ("Outsider"), Joe Tippett ("Rise"), Neal Huff ("The Wire"), James McArdle ("Ammonite"), Cailee Spaeny ("Devs"), Patrick Murney ("Seven Seconds"), Sosie Bacon ("Tu i teraz")i John Douglas Thompson ("Let Them All Talk").

Twórcą "Mare z Easttown" jest Brad Ingelsby ("Droga powrotna"), a reżyserem – Craig Zobel ("Pozostawieni").

Premiera Mare z Easttown 19 kwietnia w HBO

Mare z Easttown serial

REKLAMA