Kiedy "Riverdale" powróci z nowymi odcinkami? Szykuje się dłuższa przerwa w emisji 5. sezonu serialu

"Riverdale" (Fot. CW)

Telewizja CW wypuściła zapowiedź kolejnych odcinków 5. sezonu "Riverdale", ale na ich premierę trochę poczekamy. Kiedy obejrzymy ciąg dalszy dorosłych przygód Archiego i spółki?

Pandemia COVID-19 spowodowała ogromne zamieszanie w telewizyjnych ramówkach, a "Riverdale" znajduje się na długiej liście poszkodowanych seriali. Kontynuację przerwanego rok temu 4. sezonu obejrzeliśmy dopiero w styczniu tego roku już w ramach 5. sezonu. Teraz będzie kolejna dłuższa przerwa, po tym jak pokazano 10. odcinek 5. sezonu, "Chapter Eighty-Six: The Pincushion Man".

Riverdale sezon 5 – kiedy będą nowe odcinki?

Kiedy "Riverdale" wróci z nowymi odcinkami? Niestety nie w tym miesiącu, a dopiero 7 lipca w USA i dzień później w Polsce na Netfliksie. Do tego czasu w slocie "Riverdale" na CW ma być pokazywany nowy serial "Kung Fu".

Szczegółów drugiej części 5. sezonu "Riverdale" na razie nie znamy. Telewizja CW wypuściła pozbawioną spoilerów zapowiedź, z której nie dowiecie się nawet, ile odcinków będzie łącznie w tym sezonie. Nie wiadomo też, co z 6. sezonem – czy dostaniemy go jesienią, zgodnie ze "zwykłym" harmonogramem, czy znów będziemy czekać do stycznia.

W 5. sezonie "Riverdale" nastąpił przeskok czasowy, w trakcie którego wszyscy stali się starsi o siedem lat. Po latach spędzonych poza miasteczkiem główni bohaterowie zdecydowali się wrócić do domu, kiedy dowiedzieli się, że Hiram Lodge praktycznie zniszczył Riverdale, jakie znali. Archie (KJ Apa), Veronica (Camila Mendes), Betty (Lili Reinhart) i Jughead (Cole Sprouse) zabrali się za ratowanie Riverdale, nie zabrakło też nowych tajemnic i kolejnego seryjnego mordercy.

Riverdale sezon 5 – powrót 8 lipca na Netfliksie

REKLAMA