Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Oni: Pakt", "Szybki cash", "Rebel" i inne premiery

"Oni: Pakt" (Fot. Amazon Prime Video)

Na Netfliksie serialowy "Szybki cash", a na Amazonie pierwszy sezon horroru "Oni". Jakie jeszcze seriale będą mieć premierę w nadchodzącym tygodniu?

Przed nami jeden z tych, ostatnio niestety coraz liczniejszych, tygodni, kiedy większość atrakcyjnych premier serialowych ominie Polskę. Mimo że nowych tytułów jest sporo, w kraju nad Wisłą będziemy mieli tak naprawdę do wyboru tylko dwa premierowe seriale – "Szybki cash" Netfliksa i "Oni: Pakt" Amazona.

Szybki cash: Serial (nowość) – 7 kwietnia na Netfliksie

"Szybki cash: Serial" to, jak sam tytuł wskazuje, serialowa kontynuacja filmów "Szybki cash". Mija dziesięć lat od wydarzeń zaprezentowanych w filmowej trylogii. Troje nowych bohaterów szuka łatwych pieniędzy w sztokholmskim półświatku czasów start-upowego boomu.

Kung Fu (nowość CW) – 7 kwietnia w USA

"Kung Fu" to nowa wersja serialu z lat 70. Bohaterką będzie młoda Amerykanka chińskiego pochodzenia, która rezygnuje ze studiów i wyjeżdża do odizolowanego od świata klasztoru w Chinach, gdzie odmienia całe swoje życie. Kiedy wraca do domu, używa umiejętności, których nauczyli ją mnisi, do walki o sprawiedliwość. W roli głównej znana z "Legacies" Olivia Liang. Na razie nie ma polskiej daty premiery.

Rebel (nowość ABC) – 8 kwietnia w USA

"Rebel" to nowy serial prawniczy Kristy Vernoff, showrunnerki "Chirurgów". Katey Sagal gra Annie "Rebel" Bello, waleczną i błyskotliwą prawniczkę bez dyplomu wzorowaną na postaci Erin Brockovich. Również na razie bez polskiej daty premiery.

Oni: Pakt (nowość) – 9 kwietnia na Prime Video

"Oni: Pakt" to z kolei coś, co powinno spodobać się fanom "Krainy Lovecrafta" – pierwszy sezon antologii w stylu horroru, którą tworzą Lena Waithe i Little Marvin. Akcja dzieje się w latach 50. w czasie Wielkiej Migracji. Zobaczymy historię czarnoskórej rodziny, która przeprowadza się z Karoliny Północnej do "białej" dzielnicy Los Angeles. Ich nowy dom, położony w idyllicznej okolicy, staje się miejscem starcia sił zła – prawdziwych i nadprzyrodzonych. W obsadzie Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Alison Pill, Shahadi Wright Joseph i Ryan Kwanten.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Chad (nowość TBS) – premiera 6 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Home Economics (nowość ABC) – premiera 7 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Królowa południa (sezon 5) – premiera 7 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· No Activity (sezon 4) – premiera 8 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· Everything's Gonna Be Okay (sezon 2) – premiera 8 kwietnia w USA

REKLAMA