Cush Jumbo i Delroy Lindo pojawią się w 5. sezonie "Sprawy idealnej", ale tylko po to, żeby się pożegnać

"Sprawa idealna" (Fot. Paramount+)

Cush Jumbo i Delroy Lindo wrócą w 5. sezonie "Sprawy idealnej", ale niestety nie na stałe. Twórcom zależy na tym, żeby Lucca i Adrian nie zostali z urwanymi wątkami.

"Sprawa idealna" ucierpiała w zeszłym roku przez pandemię COVID-19. Twórcy zdecydowali się nie kończyć 4. sezonu, a jednocześnie okazało się, że z obsady odchodzą Cush Jumbo i Delroy Lindo, czyli Lucca Quinn i Adrian Boseman.

Sprawa idealna sezon 5 – Lucca i Adrian powrócą

Ale nie ma mowy o pourywanych wątkach. Jak donosi TVLine, oboje pojawią się w premierze 5. sezonu, choć tylko gościnnie. Chodzi o to, żeby dać im szansę pożegnać się z widzami po czterech sezonach występowania na pierwszym planie. 4. sezon to uniemożliwił, bo nie udało się nakręcić trzech ostatnich odcinków.

Cush Jumbo od początku zapewniała, że chce wrócić, żeby zamknąć wątek Lukki.

– Ponieważ pandemia zmusiła nas do zamknięcia wcześniej produkcji, nie byliśmy w stanie w pełni zakończyć wątku Lukki i mam nadzieję, że harmonogramy pozwolą mi wrócić w przyszłym sezonie, aby to zrobić – powiedziała.

Sprawa idealna sezon 5

"Sprawa idealna" (Fot. Paramount+)

Delroy Lindo z kolei ogłosił już na początku 4. sezonu, że odejdzie ze "Sprawy idealnej" wraz z jego końcem. Aktor podpisał kontrakt na występy w "Harlem's Kitchen", nowym serialu ABC. Pandemia jak widać nie zmieniła tych planów, ale też pozwoliła na ostatni występ w premierze 5. sezonu.

– Jesteśmy bardzo wdzięczni, że Delroy i Cush wrócą w 5. sezonie, żeby dokończyć swoje wątki. Uwielbiamy aktorów i ich postacie i cieszymy się, że możemy dać widzom szansę na odpowiednie pożegnanie – komentują Michelle i Robert Kingowie, twórcy serialu.

Produkcja 5. sezonu "Sprawy idealnej" już wystartowała w Nowym Jorku. Do stałej obsady serialu dołączyli Mandy Patinkin z "Homeland" i australijska aktorka Charmaine Bingwa. Na razie nie wiadomo, kiedy nowe odcinki będą mieć premierę.

Sprawa idealna jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA