Zwiastun 3. sezonu "Pose" zapowiada słodko-gorzkie pożegnanie i jeszcze jeden powrót na salę balową

"Pose" (Fot. FX)

Środek lat 90., z wystawnych bali, jakie pamiętamy, zostało już niewiele, za to epidemia AIDS wciąż trwa. Zobaczcie zwiastun finałowego sezonu "Pose", który zadebiutuje w maju.

2 maja wraca "Pose", ale niestety tylko po to, żeby się pożegnać. Finałowy sezon będzie składać się z zaledwie siedmiu odcinków, a sceny bali zostały mocno ograniczone, bo ich kręcenie w czasie pandemii okazało się praktycznie niemożliwe.

Pose sezon 3 – zwiastun finałowych odcinków

Zwiastun sugeruje, że ten sezon bardziej niż na oszałamianiu występami na balach skupi się na zakończeniu wątków głównych postaci. Podczas gdy Blanca docenia sukcesy, jakie osiągnęła jej przybrana rodzina ("Zaczynaliśmy na dnie i staliśmy się gwiazdami!"), Pray Tell wciąż walczy z chorobą i zapewnia, że nie odejdzie bez walki.

3. sezon "Pose" zabierze nas do 1994 roku, w którym sala balowa jest już odległym wspomnieniem dla Blanki, próbującej łączyć bycie matką, partnerką i pracownicą szpitala. Podczas gdy AIDS staje się główną przyczyną zgonów Amerykanów w wieku 25-44 lata, Pray Tell walczy z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi. Dodatkowo, w balowym środowisku pojawia się nowa, bardzo agresywna ekipa, co zmusza Dom Evangelista do walki o swoje dziedzictwo.

Premiera 3. sezonu Pose 2 maja w USA

REKLAMA