Obyło się bez łez? Twórca "Lucyfera" zdradza szczegóły ostatniego dnia na planie

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Showrunner Joe Henderson podzielił się relacją z ostatniego dnia zdjęć na planie 6. sezonu "Lucyfera". Zakończenie produkcji nie było jednak tak smutne, jak można by przypuszczać.

Zdjęcia do finałowego, szóstego sezonu "Lucyfera" ostatecznie dobiegły końca. Chociaż Netflix nie ujawnił jeszcze szczegółów dotyczących premiery ostatniej serii, platforma potwierdziła, że część 5B będzie miała premierę 28 maja.

Lucyfer sezon 6 – twórca o ostatnim dniu zdjęć

Showrunner Joe Henderson w wywiadzie dla Word Balloon ujawnił szczegóły dotyczące ostatniego dnia na planie.

– Trudny. Piękny. Słodko-gorzki. Bardzo, bardzo, bardzo emocjonalny – krótko skomentował.

Jak dodał twórca "Lucyfera", nastój ekipy nie był aż tak smutny, jak mogłoby się wydawać.

– Było smutno i jednocześnie nie było. Bo zakończyliśmy na naszych warunkach. Zakończyliśmy to historią, którą chcieliśmy zakończyć, i zrobiliśmy to z rodziną, z którą zaczynaliśmy. Dlatego to był naprawdę wyjątkowy dzień. Powinniśmy być smutniejsi? Jesteśmy smutni, ale również naprawdę szczęśliwi, że mogliśmy to zrobić. Ale tak, płakaliśmy. Płakaliśmy i to bardzo – powiedział Henderson.

Oficjalne zakończenie zdjęć do serialu zostało uczczone przez fanów hasztagiem #ThankYouLucifer, który znalazł się w trendach na Twitterze 29 marca. Joe Henderson odniósł się do niego we własnym wpisie:

Finałowy sezon zobaczymy prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2022 roku.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA