HBO prezentuje polski zwiastun "Mare z Easttown". Kate Winslet jako detektywka, której życie się rozpada

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

Czekaliście na jakiś dobry miniserial? Wszystko wskazuje na to, że tę potrzebę zaspokoi "Mare z Easttown", produkcja kryminalna HBO z Kate Winslet w roli głównej.

19 kwietnia na HBO Polska premierę będzie mieć "Mare z Easttown". To limitowana produkcja kryminalna z Kate Winslet w roli głównej, która ma szansę stać się kobiecym odpowiednikiem "Detektywa".

Mare z Easttown – polski zwiastun serialu HBO

7-odcinkowy serial skupia się na Mare Sheehan (Winslet), policjantce z małego miasteczka w Pensylwanii, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, podczas gdy rozpada się jej własne życie. "Mare z Easttown" opowiada o mrocznej stronie blisko ze sobą związanej społeczności i o tym, jak rodzina i dawne tragedie mogą definiować teraźniejszość. W jednej z głównych ról, jako profesora pisania kreatywnego, zobaczymy Guya Pearce'a, z którym Winslet grała w "Mildred Pierce".

W obsadzie znajdują się także Evan Peters ("American Horror Story"), Jean Smart ("Watchmen"), Angourie Rice ("Black Mirror"), David Denman ("The Office"), Julianne Nicholson ("Outsider"), Joe Tippett ("Rise"), Neal Huff ("The Wire"), James McArdle ("Ammonite"), Cailee Spaeny ("Devs"), Patrick Murney ("Seven Seconds"), Sosie Bacon ("Tu i teraz")i John Douglas Thompson ("Let Them All Talk").

Twórcą "Mare z Easttown" jest Brad Ingelsby ("Droga powrotna"), a reżyserem – Craig Zobel ("Pozostawieni").

Premiera Mare z Easttown 19 kwietnia w HBO

Pierwszy odcinek "Mare z Easttown" będzie dostępny od rana w serwisie HBO GO. Premiera na antenie HBO zaplanowana została na godz. 4:00, a powtórka będzie tego samego dnia wieczorem, o godz. 21:10.

REKLAMA