Netflix pokazał zwiastun "Dziedzictwa Jowisza". Młodzi superbohaterowie przejmują pałeczkę w nowym serialu

"Dziedzictwo Jowisza" (Fot. Netflix)

Nawet superbohaterowie się starzeją, a wtedy do akcji wkracza młodsze pokolenie. Zobaczcie pełny zwiastun "Dziedzictwa Jowisza", nowego serialu Netfliksa na podstawie komiksu.

Wysyp seriali młodzieżowych na Netfliksie trwa. Dziś zaprezentowany został pełny zwiastun "Dziedzictwa Jowisza", 8-odcinkowej produkcji superbohaterskiej, opartej na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego.

Dziedzictwo Jowisza – zwiastun serialu Netfliksa

Serial opowie historię obejmującą wiele dziesięcioleci i poruszającą trudne tematy związane z rodziną, władzą i lojalnością. Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach.

Główne role grają Josh Duhamel ("Las Vegas"), Leslie Bibb ("Popular"), Ben Daniels ("Egzorcysta"), Elena Kampouris ("American Odyssey"), Andrew Horton ("Doctors"), Mike Wade ("SEAL Team") i Matt Lanter ("Timeless"). W ekipie producentów znajdują się Mark Millar, Frank Quitely, Lorenzo Di Bonaventura, Dan McDermott, Steven S. DeKnight, James Middleton i Sang Kyu Kim.

Premiera Dziedzictwa Jowisza 7 maja na Netfliksie

REKLAMA