Ekipa "Brooklyn 9-9" znów gotowa do wygłupów. Zobaczcie pierwsze zdjęcie zza kulis finałowego sezonu

"Brooklyn 9-9" (Fot. NBC)

Ruszają zdjęcia do 8. sezonu "Brooklyn 9-9", który niestety będzie już finałowy. Melissa Fumero podzieliła się fotką z planu, prezentującą gotowość ekipy do pracy.

"Brooklyn 9-9" zakończy się po 8. sezonie, który na dodatek będzie skrócony do 10 odcinków – taka informacja pojawiła się w lutym, a już dziś mamy pierwsze zdjęcie z planu finałowej serii.

Brooklyn 9-9 sezon 8 – pierwsze zdjęcie z planu

Fotką, na której wszyscy są gotowi do pracy i pełni entuzjazmu, podzieliła się na Instagramie Melissa Fumero, serialowa Amy Santiago. Jak zaznaczyła aktorka, zdjęcie zostało zrobione drugiego dnia na planie, bo pierwszego za bardzo się ekscytowała samym powrotem do pracy, żeby pamiętać o fotkach na Instagram. Tak więc – oto drugi dzień na planie 8. sezonu "Brooklyn 9-9".

Koniec "Brooklyn 9-9" to niestety kolejny przykład wpływu pandemii COVID-19 na telewizyjne harmonogramy. W lutym, kiedy ogłaszano finałowy sezon, współtwórca serialu Dan Goor dziękował NBC za to, że serial mimo wszystko dostanie zakończenie, na jakie zasługuje.

– Jestem bardzo wdzięczny NBC i Universal Television za to, że pozwolili nam dać tym postaciom i naszym fanom zakończenie, na które zasługują... Decyzja o zakończeniu serialu była trudna, ale koniec końców czuliśmy, że to najlepszy sposób na uhonorowanie postaci, tej historii i naszych widzów. Wiem, że niektórzy są rozczarowani, że to się kończy tak szybko, ale szczerze, ja jestem wdzięczny, że to trwało tak długo. Tytuł mojej sekstaśmy – napisał w oświadczeniu.

To, że zdjęcia do finałowego sezonu "Brooklyn 9-9" startują już teraz, nie oznacza, że będziemy go oglądać wiosną. Premiera planowana jest na sezon 2021/2022 – czyli prawdopodobnie na jesień.

Brooklyn 9-9 możecie oglądać na Netfliksie

REKLAMA