Pierwsze zdjęcia z planu nowych "Atomówek". Jak prezentują się Bójka, Bajka i Brawurka w kostiumach?

"Atomówki" (Fot. Cartoon Network)

CW rozpoczyna zdjęcia do aktorskiej wersji "Atomówek" z Chloe Bennet, Dove Cameron i Yaną Perrault w rolach głównych. Jak wyglądają dorosłe bohaterki w klasycznych kostiumach?

Rozpoczęły się zdjęcia do pilota "Powerpuff", czyli aktorskiej wersji kultowych "Atomówek". W nowym serialu tytułowe superbohaterki są już dorosłe, a ich życie jest bardzo dalekie od ideału.

Atomówki – zdjęcia z planu nowej wersji serialu

W serwisie TMZ pojawiła się cała seria zdjęć z jednego z pierwszych dni na planie serialu w Atlancie. Są na nich Bójka (Chloe Bennet, "Agenci T.A.R.C.Z.Y."), Bajka (Dove Cameron, "Descendants") i Brawurka (broadwayowska aktorka Yana Perrault) w charakterystycznych kostiumach, które fani kreskówki rozpoznają od razu.

I na tym nie koniec atrakcji, bo reżyserka pilota Maggie Kiley pokazała logo serialu, a na oficjalnym kanale instagramowym "Powerpuff" zaprezentowany został dom nowych Atomówek i profesora Atomusa (Donald Faison, "Scrubs").

W serialu CW bohaterki znane z kreskówki spotkamy jako dwudziestokilkuletnie kobiety, które zmagają się z licznymi traumami i żałują, że zmarnowały dzieciństwo, walcząc z przestępcami. Czy uratują świat raz jeszcze, kiedy ten będzie w potrzebie?

"Powerpuff" tworzą Diablo Cody ("Juno") i Heather Regnier ("Veronica Mars"). Nowe "Atomówki" na razie mają zamówienie na odcinek pilotowy. Jeśli ten okaże się udany, zostanie zamówiony cały sezon i od jesieni będziemy oglądać gotowy serial.

REKLAMA