Zdjęcia do 2. sezonu "Kruka" już zakończone. Canal+ prezentuje materiał zza kulis nowych odcinków

"Kruk" (Fot. Jaroslaw Sosinski/Canal+)

Komisarz Adam Kruk znów w akcji. Canal+ informuje, że zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu polskiego serialu kryminalnego. Już teraz możecie zobaczyć wideo z planu nowych odcinków.

1. sezon serialu "Kruk" oglądaliśmy dokładnie trzy lata temu, wiosną 2018 roku. Teraz produkcja Canal+ powraca z kolejną mroczną historią kryminalną, dziejącą się na Podlasiu. Na razie nie znamy daty premiery nowych odcinków, ale wiemy, że zdjęcia zostały już zakończone.

Kruk – zdjęcia do 2. sezonu serialu zakończone

W 2. sezonie poznamy dalsze losy Adama Kruka (Michał Żurawski), komisarza policji oddelegowanego do pracy w Białymstoku, który po raz kolejny będzie prowadzić skomplikowane śledztwo w niekonwencjonalnym i kontrowersyjnym stylu. Tłem jego zmagań jest pełne mistycyzmu Podlasie, z jego magią, ludowymi obrzędami i szeptuchami pełniącymi rolę znachorek – lekarek okaleczonych dusz.

– Po pierwszym sezonie miałem wrażenie, że nie będę potrafił stworzyć nic bardziej mrocznego. Chwilę później usiadłem do pisania sezonu drugiego i okazało się, że granica mroku jest dużo dalej, niż mi się wydawało. Jest szansa, że Michał Żurawski mnie znienawidzi, bo wiem, że granie tej postaci sporo go kosztuje – mówi o nowej serii Jakub Korolczuk, scenarzysta serialu.

W rolach głównych w 2. sezonie "Kruka" wystąpią Michał Żurawski, Katarzyna Wajda, Leszek Lichota, Magdalena Koleśnik, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak i Zbigniew Stryj. Za sterami stanęła ekipa odpowiedzialna za 1. serię, czyli Jakub Korolczuk (scenariusz) i Maciej Pieprzyca (reżyseria).

Premiera 2. sezonu Kruka w 2021 roku na Canal+

REKLAMA