Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Nierealne", "Resident Alien" i inne premiery

"Nierealne" (Fot. HBO)

Ten tydzień w serialach zacznie się od premiery "Nierealnych", fantastycznej produkcji HBO. Oprócz tego zobaczymy m.in. "Resident Alien" i "Witamy na odludziu".

Już jutro na HBO zadebiutują "Nierealne", nowy serial Jossa Whedona z elementami science fiction, steampunka i kina superbohaterskiego (nasza recenzja tutaj). Kolejne premiery to m.in. sitcom Netfliksa "Tato, nie rób mi obciachu!", "Resident Alien" z Alanem Tudykiem na FOX Comedy i norweski serial "Witamy na odludziu".

Nierealne (nowość) – 12 kwietnia na HBO

"Nierealne" to nowy serial HBO i Jossa Whedona ("Buffy: Postrach wampirów"). Pod koniec XIX wieku w Londynie dochodzi do niewyjaśnionego zdarzenia, w wyniku którego część jego mieszkańców, w większości kobiety, zaczyna przejawiać nadprzyrodzone moce – od magicznych aż po takie dość przerażające. Wszyscy członkowie nowej, zepchniętej na margines społeczności są w śmiertelnym niebezpieczeństwie i nie ma znaczenia, jaki dar posiadają. Odważna wdowa Amalia True (Laura Donnelly) oraz błyskotliwa wynalazczyni Peanance Adair (Ann Skelly) postanawiają otoczyć opieką i chronić obdarzone niezwykłymi mocami "sieroty".

Tato, nie rób mi obciachu! (nowość) – 14 kwietnia na Netfliksie

"Tato, nie rób mi obciachu!" to sitcom Netfliksa, zainspirowany relacją Jamiego Foxxa z córką Corinne. Foxx zagra główną rolę, samotnego ojca nastoletniej Sashy (Kyla-Drew). Serial tworzy Bentley Kyle Evans ("The Jamie Foxx Show").

Resident Alien (nowość Syfy) – 17 kwietnia na FOX Comedy

Do Polski w najbliższym tygodniu dotrze wreszcie "Resident Alien". Komiksowy serial stacji Syfy, który w USA miał premierę na początku roku, to pokręcona i zabawna historia Harry'ego (Alan Tudyk), kosmity, który rozbił się na Ziemi i przejął tożsamość lekarza z małego miasteczka z Kolorado. Jego tajną misją jest uratowanie ludzkości, ale z czasem zaczyna sobie zadawać pytanie, czy ludzie są tego warci. Twórcą serialu jest Chris Sheridan ("Family Guy"),

Witamy na odludziu (nowość) – 18 kwietnia na HBO

"Witamy na odludziu", wcześniej znane jako "Witamy w Utmark", to norweska komedia HBO. Serial przedstawi losy wyjątkowych i borykających się z własnym życiem mieszkańców Utmark, opowiadając jednocześnie o poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi, a także o cross dressingu, egzorcyzmach i godzeniu się z tym, że życie nie jest idealne. W rolach głównych Tobias Santelmanna, Marie Blokhus, Alma Günther i Stig Henrik Hoff. Twórcą jest Kim Fupz Aakeson ("Obywatel roku").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Fear the Walking Dead (sezon 6B) – premiera 12 kwietnia na AMC, zwiastun tutaj

· Younger (sezon 7) – premiera 15 kwietnia w USA

· Big Shot (nowość Disney+) – premiera 16 kwietnia w USA

· Van Helsing (sezon 5) – premiera 16 kwietnia w USA

· Mythic Quest: Everlight (bonusowy odcinek) – premiera 16 kwietnia na Apple TV+

· Ojciec chrzestny Harlemu (sezon 2) – premiera 18 kwietnia w USA

REKLAMA