8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Yvonne Strahovski w 7. sezonie "Dextera"! Portia de Rossi w nowym serialu NBC. Niezła oglądalność "Continuum". A oprócz tego "Prywatna praktyka", "Revenge", "Leverage".

1. Kate Walsh potwierdza: to jej ostatni sezon "Prywatnej praktyki. O planowanym odejściu największej gwiazdy "Private Practice" już pisaliśmy, teraz w programie Bethenny potwierdziła to sama Walsh. Aktorka oczywiście uważa, że serial jest świetny i jest bardzo wdzięczna Shondzie Rhimes, ale już czas kończyć tę przygodę. "Prywatna praktyka" ma zamówienie na krótki 6. sezon (13 odcinków). Co ciekawe, odejście Kate Walsh nie musi oznaczać końca serialu. Jest możliwe, że ABC zechce kolejne sezony.

2. Yvonne Strahovski w 7. sezonie "Dextera". Rewelacyjna wiadomość! Znana z "Chucka" aktorka polskiego pochodzenia, Yvonne Strahovski, dostała dużą rolę w 7. sezonie "Dextera". Aktorka zagra w kilku odcinkach silną, niezależną kobietę z przeszłością, którą będzie starała się zostawić za sobą. Miami Metro Homicide poprosi ją o pomoc w rozwiązywaniu starych spraw i tak oto spotka ona Dextera, który zacznie zastanawiać się, kim ona jest naprawdę i co ukrywa. Postać grana przez Yvonne ma nazywać się Hannah McKay. Produkcja 7. sezonu "Dextera" zaczęła się w zeszłym tygodniu, premiera przewidziana jest na 30 września. Mamy już pierwsze zdjęcie z nowego sezonu. Co zrobi Debra?

3. Niezły debiut "Bunheads". Nowy serial twórczyni "Gilmore Girls" ruszył w ABC Family i oglądalności na razie wstydzić się nie musi. Pierwszy odcinek zobaczyło 1,7 mln osób - mniej niż premierę "Switched at Birth", ale więcej niż np. "Jane by Design".

4. Portia de Rossi nową Lily Munster. Wcześniej donosiliśmy, że będzie nią Mariana Klaveno, ale okoliczności się zmieniły - Mariany nie chce wypuścić ABC Studios, produkujące "Devious Maids", które wciąż ma szansę zostać kupione przez Lifetime. Na Mockingbird Lane przeprowadzi się więc blondynka Portia de Rossi. Lily Munster w oryginale była brunetką.

5. Margarita Levieva wróci w 2. sezonie "Revenge". Jesienią w "Revenge" na pewno zobaczymy fałszywą Amandę. TVLine donosi, że Margarita Levieva zagra przynajmniej w siedmiu z pierwszych czternastu odcinków 2. sezonu "Zemsty".

6. "Continuum" trzyma się nieźle. Kanadyjski serial "Continuum" to rewelacja początku tegorocznego sezonu letniego. I okazuje się, że podobnego zdania są sami Kanadyjczycy. Kolejne odcinki oglądają się co prawda nieco słabiej niż pierwszy, ale jak na malutką stację Showcase wciąż nieźle: premierę oglądało 900 tys. widzów, 2. odcinek - 670 tys., a 3. odcinek już tylko 531 tys. Dalszy spadek byłby niepokojący, ale na razie jest OK.

7. Plakat na 5. sezon "Leverage". Serial "Leverage" powraca na antenę TNT 15 czerwca, a plakat na 5. sezon prezentuje się tak:

8. Alyson Hannigan urodziła córkę. Gwiazda "How I Met Your Mother" właśnie urodziła swoje drugie dziecko - znów córeczkę. Aktorka od 2003 roku jest żoną Alexisa Denisofa.

REKLAMA