7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

To już ostatni sezon "Trawki"! Hugh Laurie ma nową pracę, podobnie jak Aaron Paul z "Breaking Bad". Do obsady "Homeland" dołącza nowa aktorka. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Przed nami ostatni sezon "Trawki". Showtime zdecydował się zakończyć po ośmiu sezonach "Weeds". Szef rozrywki stacji oznajmił, że ten serial oraz "Dexter" sprawiły, iż Showtime zaczął się liczyć na rynku telewizyjnym i za to ekipie, która go tworzyła, należy się wdzięczność. Dlatego stacja poinformowała ekipę o planach zakończenia serii, by zawczasu udało się przygotować odpowiednie zamknięcie historii Nancy Botwin. Jenji Kohan powiedziała, że jeszcze nie wie, jak zakończy serial, ale zdradziła za to, że bardzo szybko dowiemy się, co się stało w finale 7. serii. Będzie przeskok czasowy i powrót na przedmieścia. "Trawka" wraca z 8. sezonem 1 lipca.

2. Valerie Cruz w 2. sezonie "Homeland". W 2. sezonie "Homeland" zobaczymy Valerie Cruz w roli w oficer wywiadu Joy Mendez, która wybierze się wraz z Carrie (Claire Danes) na wrażliwą misję do Bejrutu. Serial powróci 30 września.

3. Hugh Laurie ma nową pracę. "House" się skończył, ale to nie znaczy, że Hugh Laurie próżnuje. Aktor właśnie prowadzi rozmowy ws. występu w nowym "Robocopie", w którym ma zagrać czarny charakter. Główną rolę zagra znany z "The Killing" Joel Kinnaman. Film pojawi się w sierpniu 2013 roku.

4. Bellamy Young w stałej obsadzie "Skandalu". Jeśli lubicie (nienawidzić) prezydentową z serialu "Skandal", mamy dla Was dobrą wiadomość: TV Guide donosi, że Bellamy Young będzie pojawiać się częściej w 2. sezonie serialu. Nie znaczy to jednak, że ona i prezydent szybko znajdą wspólny język i będą żyli długo i szczęśliwie.

5. "Glee" jedzie na Comic-Con. 14 lipca na Comic-Conie zaprezentuje się "Glee". Fani będą mogli zobaczyć takie gwiazdy serialu, jak: Lea Michele, Cory Monteith, Darren Criss, Kevin McHale, Jenna Ushkowitz i Naya Rivera.

6. Plakat "Rizzoli and Isles" na 3. sezon. "Rizzoli and Isles" już wróciło na antenę TNT. Tak prezentuje się plakat na 3. sezon.

7. Aaron Paul w nowym serialu HBO? Stacja HBO zamówiła bardzo ciekawego pilota szpiegowskiego dziejącego się w czasach zimnej wojny. Serial ma nosić tytuł "The Missionary", a tytułową rolę, Amerykanina, który przybył do Berlina w latach 60. poprzedniego wieku, zagrać ma znany z "Breaking Bad" Aaron Paul. Aktor ma umowę na cały 5. sezon "Breaking Bad", jeśli więc dostanie tę rolę, HBO będzie więc musiało poczekać z produkcją nowego serialu do zakończenia produkcji "BB".

REKLAMA