Kto zatrzymał czas w "Lucyferze"? Serialowy Amenadiel obala fanowską teorię

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Do premiery sezonu 5B "Lucyfera" został miesiąc, a fani nie ustają w dzieleniu się kolejnymi teoriami. Jedną z nich skomentował D.B. Woodside, czyli serialowy Amenadiel.

"Lucyfer" powróci z sezonem 5B już niedługo, jednak spragnieni fani wymyślają coraz to nowe teorie, chcąc przetrwać okres oczekiwania. W ostatnim odcinku sezonu 5A doszło do niespodziewanego zatrzymania czasu. Chociaż taką moc posiada Amenadiel, fani zaczęli się zastanawiać, czy to nie Lucyfer jest nieumyślnym sprawcą zamieszania.

Diabeł miał wyznać miłość Chloe Decker, gdy nagle czas przestał płynąć. Jedna z teorii mówi, że skoro Diabeł mógł zatrzymać czas w piekle, zrobił to także na ziemi, ponieważ wypowiedzenie oczekiwanego słowa na "K" wiązało się dla niego z dużymi nerwami.

Lucyfer sezon 5: Serialowy Amenadiel o teorii fanów

D.B. Woodside, czyli serialowy Amenadiel zdecydowanie obalił tę teorię w jednym ze swoich tweetów.

Cześć! Pomogę ci. To był Amenadiel. Teraz jesteś gotowy na sezon 5B – skomentował aktor.

Jak wiadomo z sezonu 5A, bohater grany przez D.B. Woodside'a niepokoi się, że jego chory syn może okazać się śmiertelny, co powoduje, że dochodzi do zamrożenia czasu. Aktor obiecuje jednak, że sezon 5B ma do zaoferowania jeszcze więcej.

Kiedy nadejdzie Bóg, zapanuje chaos. Zaczynamy dosłownie dwie sekundy od tego, na czym skończyliśmy. Amenadiel jest absolutnie upokorzony, Bóg widział jego zachowanie w stosunku do braci, a to on, jako najstarszy powinien dawać przykład - a tego nie robił! – skomentował Woodside.

Niedawno zakończyły się zdjęcia do 6. sezonu serialu. Finał historii zobaczymy prawdopodobnie nie wcześniej niż w 2022 roku.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA