Cush Jumbo kontra Jared Harris w zwiastunie "The Beast Must Die" – nowego serialu z Wielkiej Brytanii

"The Beast Must Die" (Fot. BritBox)

Cush Jumbo i Jared Harris konfrontują się w trailerze "The Beast Must Die", nowego serialu od BritBox. Szybkie samochody, chęć zemsty i sekrety. Czego jeszcze możemy oczekiwać?

Cush Jumbo, znana z serialu "Sprawa idealna" oraz Jared Harris, który zagrał jedną z głównych ról w miniserii HBO "Czarnobyl" spotkali się na planie nowej produkcji BritBox – "The Beast Must Die". Czego możemy spodziewać się?

Cush Jumbo i Jared Harris w The Beast Must Die

Serial opowie o kobiecie (Cush Jumbo), której sześcioletni syn zginął pod kołami samochodu. Spragniona zemsty bohaterka zacznie polowanie na mężczyznę, którego podejrzewa o śmierć syna i ucieczkę z miejsca wypadku. W sprawę zostaje zaangażowany detektyw Strangerways (Billy Howle, "Wąż"). Trailer pokazuje pełne napięcie spotkanie Cush Jumbo jako matki i Jareda Harrisa, którego bohater jest wpływowym mężczyzną i zdaje się mieć coś wspólnego ze śmiercią jej dziecka.

"The Beast Must Die" powstało w oparciu o książkę Nicholasa Blake'a o tym samym tytule. Scenarzystką jest Gaby Chiappe ("Shetland"), a reżyserem Dome Karukoski ("Tom of Finland"). W obsadzie znaleźli się również Geraldine James ("Back to Life"), Nathaniel Parker ("Targowisko próżności"), Maeve Dermody ("Marcella") oraz Mia Tomlinson ("Zaginione królestwo piratów").

Premiera serialu The Beast Must Die 27 maja w UK

REKLAMA