Czołówka "Plotkary" mogła wyglądać inaczej? Tak sugeruje viralowe nagranie, które podbija social media

"Plotkara" (Fot. CW)

W tym roku na HBO Max ma zadebiutować wyczekiwany przez widzów reboot "Plotkary". Tymczasem fani oryginału szaleją, a wszystko z powodu viralowego nagrania na Twitterze.

"Plotkara" była prawdziwym hitem, opowiadającym o losach bogatych uczniów nowojorskiej placówki. Choć upłynęło już kilka lat od finałowego odcinka, fani wciąż emocjonują się każdą informacją dotyczącą produkcji. Jak donosi E! News, ostatnio o serialu znów stało się głośno za sprawą viralowego klipu na Twitterze.

Plotkara – fani zmyleni przez fanowską przeróbkę

Nagranie szybko zostało źródłem spekulacji. Fani zaczęli się zastanawiać, czy właśnie tak miała wyglądać oryginalnie czołówka "Plotkary". Zamiast znanego widzom głosu Kristen Bell oraz planszy z tytułem serialu, czołówka przedstawia bohaterów pozujących do kamery w rytm piosenki Fergie – "Glamorous". Szybko okazało się jednak, że to jedynie fanowska przeróbka.

Gdy o nagraniu zaczęło robić się głośno, głos w sprawie zabrał współtwórca serialu Josh Safran, który odpowiada również za reboot dla HBO Max. Zwrócił uwagę na fakt, że z nazwiska nie została wymieniona współtwórczyni "Plotkary", Stephanie Savage. Dodatkowo, niektórzy z fanów przypomnieli, że pokazane w "czołówce" fragmenty występów aktorów pochodzą z klipów promocyjnych stacji The CW.

– Uważam, że napis "stworzone przez Josha Schwartza" zamiast "stworzone przez Josha Schwartza i Stephanie Savage" jest dużą wskazówką, że nie [jest to prawdziwe] – napisał producent.

W tym roku na HBO Max ma zadebiutować reboot serialu o tym samym tytule. W produkcji wystąpią m.in Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Eli Brown, Evan Mock, Jordan Alexander, Savannah Smith, Emily Alyn Lind i Zion Moreno. Ponownie usłyszmy także Kristen Bell jako Plotkarę. Dokładna data premiery nie jest znana.

Nowa Plotkara – premiera w 2021 na HBO Max

REKLAMA