"Political Animals": Zdjęcia z miniserialu stacji USA

Zdjęcia: USA Network

Zdjęcia: USA Network

W połowie lipca rusza "Political Animals", miniserial USA Network o byłej prezydentowej, która została sekretarzem stanu. Mamy mnóstwo zdjęć, głównie z pilota.

15 lipca na antenie USA Network debiutuje miniserial "Political Animals" 6-odcinkowy sezon opowiadać będzie o Elaine Barrish (Sigourney Weaver), rozwiedzionej pierwszej damie, która została sekretarzem stanu, wcześniej tracąc szansę na prezydencką nominację. Teraz musi walczyć o rodzinę i budować karierę na nowo.

Sebastian Stan zagra jej syna, T.J.-a, zagubioną duszę, zmagającą się z uzależnieniem. Jego brat bliźniak Douglas (James Wolk) będzie dla odmiany perfekcyjny. Narzeczoną Douga zagra Brittany Ishibashi. W serialu zobaczymy też dziennikarkę, która przez lata zajmowała się niszczeniem kariery Elaine, by na koniec zostać jej sojuszniczką (w tej roli Carla Gugino).

Wiceprezydentem będzie Dylan Baker, ostatnio widziany w roli szalonego mordercy w "The Good Wife", a prezydentem znany z "Heroes" Adrian Pasdar. Z kolei znana m.in. z "Requiem dla snu" Ellen Burstyn zagra Margaret Barrish, matkę pani sekretarz. Ma to być twarda babka z Chicago, która w młodości tańczyła w Las Vegas.

Poniżej zdjęcia obsady, a także foty z odcinków "Political Animals", głównie pilota.

REKLAMA