COVID-19, zombie i Taylor Schilling w trailerze "The Bite" – nowego szaleństwa od twórców "Żony idealnej"

"The Bite" (Fot. Spectrum)

Pamiętacie "BrainDead" od twórców "Żony idealnej"? Te same klimaty powrócą w "The Bite", ich nowych serialu, który będzie satyrą o naszym pandemicznym świecie.

Satyryczne spojrzenie na pandemię COVID-19? Dokładnie to proponują Robert i Michelle Kingowie ("Żona idealna", "Sprawa idealna") w swoim nowym serialu. Składające się z sześciu odcinków "The Bite" zadebiutuje 21 maja na Spectrum.

Pandemia COVID-19 i zombie w serialu The Bite

Akcja serialu dzieje się w czasie kolejnej, znacznie bardziej śmiertelnej fali koronawirusa, który najwyraźniej zaczął zamieniać ludzi w zombie. Audra McDonald ("Sprawa idealna") i Taylor Schilling ("Orange Is the New Black") grają dwie nowojorskie sąsiadki, Rachel i Lily, które "mierzą się z bezprecedensowymi czasami, ogarniając swoje kariery, bliskich i być może także... koniec świata?".

Rachel to lekarka, która w tych trudnych czasach zajmuje się głównie udzielaniem teleporad i ratowaniem swojego małżeństwa z Zachem (Steven Pasquale, "Żona idealna"), lekarzem mającym prestiżową pracę w Waszyngtonie. Tymczasem jej sąsiadka z góry, Lily, usiłuje przekonać swoich klientów z Wall Street, że wyjątkowy zestaw umiejętności, który posiada – trailer je całkiem dobrze prezentuje – jest tak samo cenny na ekranie, jak na żywo.

W obsadzie serialu znajdują się także Will Swenson ("Chilling Adventures of Sabrina"), Phillipa Soo ("Hamilton") i Leslie Uggams ("Imperium"). Twórcami, scenarzystami i producentami są Kingowie.

Premiera serialu The Bite 21 maja w USA

REKLAMA