Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Opowieść podręcznej", "Sexify" i inne premiery

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Ten tydzień przyniesie premierę "Sexify", kolejnego polskiego serialu Netfliksa. A oprócz tego będzie 4. sezon "Opowieści podręcznej", "Wybrzeże moskitów" i nie tylko.

Przed nami tydzień z zaledwie kilkoma premierami serialowymi, ale za to dość mocnymi. Podczas gdy na Netfliksie zadebiutuje polskie "Sexify" i hiszpański "Niewinny", na HBO GO ruszy 4. sezon "Opowieści podręcznej". Tymczasem Apple TV+ proponuje "Wybrzeże moskitów", nowy serial z Justinem Theroux.

Sexify (nowość) – 28 kwietnia na Netfliksie

"Sexify" to nowy polski komediodramat Netfliksa o życiu seksualnym studentów. Zobaczymy historię Natalii (Aleksandra Skraba), studentki informatyki, która chce wygrać prestiżowy konkurs, tworząc aplikację o seksie. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika, Moniką (Sandra Drzymalska). W obsadzie znajdują się też m.in. Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura i Zbigniew Zamachowski, a twórcami są Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski.

Opowieść podręcznej (sezon 4) – 29 kwietnia na HBO GO

"Opowieść podręcznej" wraca z długo wyczekiwanym 4. sezonem, w którym zobaczymy June (Elisabeth Moss) w samym środku wojny, jako jedną z przywódczyń zbuntowanych kobiet z Gileadu. To pierwszy sezon, w którym "wolność zapuści korzenie" i koszmarne państwo zacznie już zmierzać ku upadkowi. Na ekran wrócą nasi dotychczasowi znajomi, a dołączy do nich Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jako pani Keyes, nastoletnia żona znacznie starszego komendanta.

Wybrzeże moskitów (nowość) – 30 kwietnia na Apple TV+

"Wybrzeże moskitów" to serial Apple TV+, opowiadający o losach wynalazcy idealisty, który uciekając przed amerykańskim rządem, zabiera swoją rodzinę do Meksyku, żeby zacząć nowe życie. "Wybrzeże moskitów" oparte jest na książce Paula Theroux, wujka Justina Theroux, który gra główną rolę. W roli jego żony zobaczymy Melissę George. Scenarzystą i showrunnerem serialu jest Neil Cross ("Luther").

Niewinny (nowość) – 30 kwietnia na Netfliksie

Nikt nie ucieknie przed przeszłością. Wkrótce przekonają się o tym Mateo, Olivia, Lorena i Aguilar, gdy będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami decyzji, które zrujnowały im życie – tak Netflix zapowiada serial "Niewinny", czyli Harlana Cobena po hiszpańsku. Premiera w najbliższy piątek.

REKLAMA