"Rick i Morty" od czerwca na platformie HBO GO. Premiera 5. sezonu w Polsce od razu po amerykańskiej

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

HBO GO przejmuje "Ricka i Morty'ego" i robi to dobrze: nowe odcinki 5. sezonu będą ukazywać się w Polsce zaraz po amerykańskiej premierze. Kiedy je zobaczymy?

"Rick i Morty" będą mieć nowy dom w Polsce – od najbliższego sezonu serial przejmuje na wyłączność platforma HBO GO. 5. sezon kultowej kreskówki wystartuje na HBO GO 21 czerwca, czyli dzień po amerykańskiej premierze. Tego samego dnia do serwisu dodane zostaną cztery pierwsze sezony serialu.

Rick i Morty sezon 5 – polski zwiastun nowej serii

Poniżej możecie obejrzeć polski zwiastun 5. sezonu "Ricka i Morty'ego, w którym znajdziecie m.in. odniesienie do "Blade'a", powrót pana Poopybutthole'a i pewną dziwną wizytę na trawniku. HBO GO jednocześnie przypomina, że 20 czerwca (dzień amerykańskiej premiery nowej serii na Adult Swim) będzie Dniem Ricka i Morty'ego, świętowanym w całym wszechświecie. Fani będą mieli dostęp do nowych materiałów zakulisowych, zapowiedzi czy niespodzianek w social mediach.

Dobrych wiadomości jest więcej: jak zapowiadał Dan Harmon, współtwórca serialu, przed nami znacznie więcej "Ricka i Morty'ego", a długich przerw w emisji już nie będzie. Serial otrzymał w maju 2018 roku zamówienie na 70 kolejnych odcinków, z których na razie widzieliśmy tylko dziesiątkę (czyli sezon 4).

Alex Rubens, jeden ze scenarzystów serialu, zdradził niedawno, że rozpoczęto już pisanie 7. sezonu. Z kolei Harmon przyznał, że pandemia paradoksalnie przyspieszyła prace nad "Rickiem i Mortym" – sezony 5 i 6 powstawały jednocześnie. Jest szansa, że przerwy między sezonami będą znacznie krótsze niż w ostatnich latach, a wszystkie nowe odcinki będziemy oglądać na bieżąco na HBO GO.

Rick i Morty – sezon 5 od 21 czerwca na HBO GO

REKLAMA