Co nowego na planie "The Umbrella Academy"? Elliot Page dzieli się zdjęciem zza kulis 3. sezonu

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Trwają prace nad 3. sezonem "The Umbrella Academy". Jeśli tęsknicie za przygodami rodzeństwa Hargreeves, koniecznie zobaczcie nowe zdjęcie, którymi podzielił się Elliot Page.

Zdjęcia do 3. sezonu "The Umbrella Academy" ruszyły w lutym tego roku. Zamówionych zostało 10 odcinków, jednak twórcy nie chcą zdradzać, co takiego czeka bohaterów. Cliffhanger z końca 2. sezonu wskazuje jednak, że wszystko rozgrywać się będzie w alternatywnej rzeczywistości, w której Sir Reginald żyje i stoi na czele The Sparrow Academy.

The Umbrella Academy sezon 3: Zdjęcie zza kulis

Elliot Page, wcielający się w postać Vanyi Hargreeves, podzielił się nowym zdjęciem z planu 3. sezonu "The Umbrella Academy. "Wysyłam trochę miłości" – podpisał fotografię, na co instagramowe konto serialu odpowiedziało "Cześć, kocham Cię!".

Do interakcji włączyli się inni członkowie obsady, m.in. Cazzie David i Justin Cornwell, którzy wcielą się odpowiednio w Jamye oraz Marcusa, członków The Sparrow Academy. W 3. sezonie ponownie zobaczymy Elliota Page'a, Toma Hoppera, Davida Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera, Justina H. Mina, Ritu Arya i Colme Feore. Na nowe odcinki będziemy musieli niestety jeszcze poczekać. Data premiery 3. sezonu jeszcze nie jest znana.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA