June Osborne kontra Gilead. Nowy teaser 4. sezonu "Opowieści podręcznej" zdradza, czego się spodziewać

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Jaki będzie motyw przewodni 4. sezonu "Opowieści podręcznej"? Krótki teaser, wypuszczony podczas gali Oscarów, zdradza, jak zmieni się życie bohaterki granej przez Elisabeth Moss.

Amerykańska premiera 4. sezonu "Opowieści podręcznej" już jutro, polska w czwartek, a tymczasem przed wami ostatnia zapowiedź nowych odcinków. Platforma Hulu pokazała ją podczas ceremonii rozdania Oscarów.

Opowieść podręcznej: Walka o wolność w 4. sezonie

Choć teaser ma zaledwie 30 sekund, dobrze pokazuje, o co będzie chodzić w tym sezonie: June (Elisabeth Moss) znajdzie się w samym środku wojny z Gileadem. Jakie to pociągnie za sobą skutki, zdradza oficjalny opis tej serii: "June walczy z Gileadem jako zaciekła przywódczyni rebeliantów, ale podejmowane przez nią ryzyko pociąga za sobą niespodziewane i niebezpieczne wyzwania. Jej dążenie do sprawiedliwości i zemsty może ją całkiem pochłonąć i zniszczyć najdroższe dla niej relacje".

W nowych odcinkach serialu Gilead zacznie już upadać i swoje korzenie zapuści wolność. Na nasze ekrany powrócą m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Ann Dowd i Max Minghella, a do obsady dołączy dołączy Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jako pani Keyes, nastoletnia żona dużo starszego komendanta.

To postać, która może nas zaskoczyć: bardzo inteligentna małżonka, która prowadzi farmę i dom pewną ręką. Ma buntowniczą, wywrotową naturę, jest spokojna i pobożna na zewnątrz, a wewnątrz cała się burzy i ma w sobie nutkę szaleństwa.

Opowieść podręcznej wraca 29 kwietnia na HBO GO

REKLAMA