W 10. sezonie "American Horror Story" wróci jedna ze znanych postaci? Zdjęcie z planu zelektryzowało fanów

"American Horror Story" (Fot. FX)

10. sezon "American Horror Story", zatytułowany "Double Feature", ma w swoim składzie całą plejadę gwiazd poprzednich serii. Czy powinniśmy się też spodziewać jednej ze znanych postaci?

W Provincetown w stanie Massachusetts trwają prace na planie 10. sezonu "American Horror Story", czyli "Double Feature". Oficjalne spoilery zdradza co jakiś czas sam showrunner, Ryan Murphy, a do tego dochodzą także wycieki.

American Horror Story: Tate Langdon w 10. sezonie?

W serwisie We Got This Covered pojawiło się fanowskie zdjęcie zza kulis, które sugeruje powrót jednej z najbardziej znanych postaci z całej serii. Na planie został dostrzeżony zamaskowany Evan Peters, prawdopodobnie w kostiumie Tate'a Langdona z 1. sezonu, "Murder House". Czyżby szykował się powrót tej postaci?

Przypomnijmy, Tate ostatnio pojawił się w "Apokalipsie", w odcinku "Return to Murder House", w którym jego duch dzięki Madison (Emma Roberts) mógł ponownie spotkać się z Violet Harmon (Taissa Farmiga). Ale ze względu na to, jak później zmieniony został timeline, nie mamy pewności, co się z nim stało i czy to wydarzyło się "naprawdę". Możliwe, że dowiemy się tego dzięki "Double Feature".

W 10. sezonie "American Horror Story" zobaczymy dwie straszne historie – jedna ma być związana bezpośrednio z morzem, a druga z piaskiem na plaży. Fani obstawiają różne możliwości, od nowej wersji "Szczęk" czy "Potwora z Czarnej Laguny", aż po historię związaną z tym, że w miejscu, gdzie kręcone jest AHS, w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami.

Oprócz Petersa w obsadzie znajdują się Leslie Grossman, Macaulay Culkin, Sarah Paulson, Kathy Bates, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross oraz Finn Wittrock.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA