9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Czy sezon 8. "Kości" będzie ostatni? Kto zagra ojca Alcide'a w "True Blood"? Jak oglądała się premiera "Dallas" w TNT? A oprócz tego "Smash", "Suits", "Once Upon a Time", "Grimm". Uwaga na spoilery!

1. Gwiazda Broadwayu w serialu "Smash". Jedni odeszli, inni przychodzą. Jeremy Jordan, który niedawno otrzymał nominację do Tony za musical "Newsies", dołącza do 2. sezonu "Smash" - donosi TVLine. Zagra seksownego piosenkarza, który urodził się na Brooklynie i ma skłonności autodestrukcyjne. Nie, nie będzie gejem. Oprócz niego możemy spodziewać się przynajmniej dwóch nowych osób w obsadzie serialu.

2. John Cho w stałej obsadzie "Go On". John Cho został awansowany do stałej obsady nowej komedii "Go On", w której główną rolę gra Matthew Perry. Zagra menedżera w radiu, w którym pracuje postać Perry'ego. Telewizja NBC już podała datę premiery "Go On", wraz z całym kalendarzem na jesień.

3. Czy "Kości" skończą się po 8. sezonie? David Boreanaz narobił zamieszania tweetem, w którym zasugerował, że po 8. sezonie "Kości" już się skończą. Twórca serialu, Hart Hanson, wyjaśnia teraz, że to nieprawda. Wręcz przeciwnie, on jest pewny, że będzie 9. sezon "Bones", a i 10. nie wydaje mu się nieprawdopodobny. O co chodzi w całym zamieszaniu? Być może tylko o to, że Boreanaz chce wynegocjować więcej pieniędzy na kolejne sezony.

4. Kim będzie ojciec Alcide'a z "True Blood"? The Hollywood Reporter donosi, że w odcinku z flashbackami zobaczymy ojca Alcide'a, Jacksona Herveaux - a zagra go znany z "Terminatora 2" Robert Patrick. Po raz pierwszy pojawi się on w odcinku 9., zatytułowanym "Everybody Wants to Rule the World". We flashbacku mamy zobaczyć Alcide'a i Debbie jako nastolatków w latach 80., dowiemy się też, dlaczego Jackson miał dług u Erica. Jesienią Robert Patrick będzie grał w serialu ABC "Last Resort".

5. Meghan Ory w stałej obsadzie "Once Upon a Time". Czerwony Kapturek dostał awans i będzie pojawiał się częściej w "Once Upon a Time". Deadline twierdzi, że aktorka została awansowana po tym, jak zaczęła przejawiać zbytnie zainteresowanie tegorocznymi pilotami.

6. Świetna oglądalność premiery nowego "Dallas"? Spodziewaliście się tego? "Dallas" stacji TNT właśnie został najchętniej oglądaną tegoroczną premierą w kablówkach. Dwugodzinną premierę widziało 6,9 mln Amerykanów (1,93 demo). A jak wypada "Dallas" w porównaniu z innymi premierami TNT? W zeszłym roku pierwszy odcinek "Falling Skies" widziało 5,9 mln Amerykanów, z kolei dwa lata temu premiera "Rizzoli and Isles" skusiła 7,6 mln widzów. Oba seriale sporo straciły od tego czasu.

7. Żona Gabriela Machta w 2. sezonie "Suits". W USA właśnie powrócił "Suits", a my mamy dla Was ciekawego newsa: w 2. sezonie pojawi się Jacinda Barrett, prywatnie żona Gabriela Machta (serialowego Harveya). Zagra Zoe, kobietę, z którą Harveya łączyło kiedyś coś więcej.

8. Tak wygląda plakat "Fringe" na Comic-Con. W tym roku FOX się nie postarał i wysyła "Fringe" na wielki zlot fanów popkultury z plakatem przygotowanym na podstawie starego zdjęcia.

9. "Grimm" w lipcu w Polsce. Od 5 lipca w Canal+ będziecie mogli oglądać premierowe odcinki baśniowego procedurala "Grimm". Canal+ będzie prezentował w czwartki od 21:00 po dwa odcinki.

REKLAMA