Rose Byrne w zwiastunie "Physical" – serialu o latach 80. i aerobiku, który zobaczymy na Apple TV+

"Physical" (Fot. Apple TV+)

Była już chłodną prawniczką i Glorią Steinem, teraz odnajdzie się w świecie aerobiku. Zobaczcie Rose Byrne w zwiastunie "Physical", komediodramatu Apple TV+ osadzonego w latach 80.

18 czerwca na Apple TV+ zadebiutuje składający się z 10 półgodzinnych odcinków komediodramat "Physical", osadzony w świecie jak z piosenki Olivii Newton-John.

Physical – zwiastun. Rose Byrne w świecie aerobiku

Akcja będzie dziać się będzie w latach 80., czyli w czasach kiedy świat zwariował na punkcie aerobiku. Rose Byrne ("Mrs. America", "Damages") zagra Sheilę Rubin, pokorną, stłamszoną żonę z San Diego, która wspiera kandydaturę swojego inteligentnego, ale kontrowersyjnego męża (Rory Scovel, "Superstore") do lokalnego parlamentu. Grając żonę idealną, Sheila walczy z osobistymi demonami i ukrywa przed światem to, jaka jest naprawdę oraz że ma mroczne poczucie humoru.

W pewnym momencie kobieta zaczyna odkrywać świat aerobiku i dzięki niemu odzyskuje siłę. Z początku to tylko pasja, która z czasem jednak przeradza się w prawdziwie rewolucyjny biznes. "Physical" śledzi przemianę Sheili w silną kobietę i guru stylu życia – na długo przed epoką social mediów.

W obsadzie serialu są także Dierdre Friel ("Szpital New Amsterdam"), Della Saba, Lou Taylor Pucci ("American Horror Story: 1984"), Paul Sparks ("Zakazane imperium") i Ashley Liao ("Pełniejsza chata"). Twórczynią jest Annie Weisman ("The Bold Type", "Gotowe na wszystko"). W dniu premiery zobaczymy trzy pierwsze odcinki, kolejne będą pojawiać się na Apple TV+ co tydzień.

Premiera Physical 18 czerwca na Apple TV+

REKLAMA