Nowa "Plotkara" ma już datę premiery – zobaczcie teaser i okładkę "Cosmopolitan" z obsadą serialu

"Plotkara" (Fot. CW)

Po blisko dekadzie od finału oryginalnej serii nadchodzi nowa "Plotkara". HBO Max podało datę premiery, wśród nowych atrakcji jest również pierwszy teaser i okładka magazynu "Cosmopolitan".

"Plotkara" zadebiutowała jesienią 2007 roku i błyskawicznie stała się jednym z najpopularniejszych seriali młodzieżowych. Ale nie brakowało też dyskusji na temat tego, jak bardzo ta produkcja, skupiająca się na świecie elit z Manhattanu, nie odzwierciedla tego, jak różnorodnym miastem jest Nowy Jork. Reboot, który będziemy oglądać prawie dekadę po zakończeniu oryginalnej serii (finał wyemitowano w grudniu 2012 roku), ma to zmienić.

Plotkara: Pierwszy teaser rebootu HBO Max

Platforma HBO Max poinformowała, że składająca się z 10 odcinków nowa "Plotkara" zadebiutuje na ekranach w lipcu. 1. sezon przedstawi nam nową ekipę dzieciaków z prywatnej szkoły na Manhatannie, których śledzi czujne oko tytułowej Plotkary. Serial odniesie się również do tego, jak bardzo zmieniły się social media i sam Nowy Jork od czasów, kiedy paradowały po nim Blair i Serena.

Główne role w nowej serii zagrają Emily Alyn Lind ("Zemsta"), Thomas Doherty ("Legacies"), Tavi Gevinson ("Scream Queens"), Adam Chanler-Berat ("It Could Be Worse"), Zion Moreno ("Pazury"), Whitney Peak ("Chilling Adventures of Sabrina"), Eli Brown ("Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki"), Johnathan Fernandez ("Zabójcza broń") i broadwayowski aktor Jason Gotay. Kristen Bell powróci jako narratorka/głos tytułowej Plotkary. Ekipę możecie zobaczyć na okładce magazynu "Cosmopolitan".

Showrunnerem serialu jest Joshua Safran, producent oryginalnej "Plotkary". W ekipie znajduje się także duet jej twórców, Josh Schwartz i Stephanie Savage.

Premiera nowej Plotkary planowana jest na lipiec

REKLAMA