Co się stanie z Normanem w "The Kominsky Method"? Zwiastun 3. sezonu ujawnia los postaci Alana Arkina

"The Kominsky Method" (Fot. Netflix)

Netflix nie każe nam czekać i już na początku zwiastuna 3. sezonu "The Kominsky Method" zdradza, co czeka Normana. Grający go Alan Arkin odszedł z obsady przed finałową serią.

Przed nami finałowy sezon "The Kominsky Method", w którym nie zobaczymy już Sandy'ego (Michael Douglas) i Normana (Alan Arkin) w duecie. 87-letni Arkin opuścił serial, a decyzja miała zostać podjęta jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19.

The Kominsky Method sezon 3 – zwiastun serialu

Zwiastun 3. sezonu "The Kominsky Method" nie pozostawia wątpliwości co do losu Normana. Na dzień dobry dostajemy pogrzeb, na którym Robby (Haley Joel Osment) żegna swojego ukochanego dziadka. Finałowe odcinki skupią się na tym, jak Sandy sobie ze starzeniem się bez swojego długoletniego przyjaciela u boku.

Życie Sandy'ego staje się jeszcze bardziej skomplikowane, kiedy na horyzoncie znów pojawia się jego była żona Roz (Kathleen Turner, teraz w stałej obsadzie). Ich relacje zaogniają się, kiedy Roz przyjeżdża do Los Angeles, żeby spędzić więcej czasu z ich córką Mindy (Sarah Baker) i jej chłopakiem Martinem (Paul Reiser).

Finałowy sezon "The Kominsky Method" będzie traktować o pieniądzach, śmierci, miłości, morderstwie i spełnianiu marzeń, czyli – jak czytamy w oficjalnym opisie – zupełnie zwyczajnych sprawach. Gościnnie pojawią się Morgan Freeman i Barry Levinson w przerysowanych wersjach samych siebie. Powrócą z kolei Lisa Edelstein, Emily Osment, Graham Rogers i wspomniany wyżej Haley Joel Osment.

The Kominsky Method wraca 28 maja na Netfliksie

The Kominsky Method sezon 3

REKLAMA