Komisarz Adam Kruk powraca! Canal+ ujawnia tytuł, datę premiery i plakat 2. sezonu polskiej produkcji

"Kruk" (Fot. Canal+)

Adam Kruk powraca i czekają go kolejne wyzwania. Stacja Canal+ zaprezentowała tytuł i oficjalny plakat 2. sezonu produkcji, a także opis zarysu fabuły. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać.

Canal+ wypuścił 1. sezon serialu "Kruk" w 2018 roku. Po trzech latach widzowie będą mogli zobaczyć dalsze losy komisarza Adama Kruka w kolejnej mrocznej opowieści kryminalnej. Na Podlasiu dochodzi do kolejnych zabójstw, dodatkowo możemy liczyć na wojnę gangów. Co jeszcze czeka widzów?

Kruk. Czorny woron nie śpi – plakat serialu

Podtytuł 2. sezonu produkcji to "Czorny woron nie śpi". Niedawno zakończyły się zdjęcia, a telewizja Canal+ podzieliła się krótkim zarysem fabuły oraz plakatem reklamującym nową serię. Jak poinformowała stacja, fani będą mogli śledzić dalsze losy Adama Kruka już latem tego roku na Canal+ i na platformie canalplus.com.

kruk 2 sezon canal+

"Kruk. Czorny woron nie śpi" (Fot. Canal+)

W nowym sezonie Michał Żurawski ponownie wcieli się w postać Adama Kruka. Na Podlasiu trwa wojna gangów tytoniowych, dodatkowo dochodzi do serii zabójstw rudowłosych kobiet. Adam pozna pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik), której będzie chciał pomóc w odkryciu tożsamości mordercy. Policjanta czekają również konflikty z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota) oraz stres związany z narodzinami syna.

W 2. sezonie ponownie wystąpią także Katarzyna Wajda, Tomasz Włosok, Danuta Kierklo, Dominika Kluźniak i Zbigniew Stryj. Za sterami stanęła ekipa odpowiedzialna za 1. serię, czyli Jakub Korolczuk (scenariusz) i Maciej Pieprzyca (reżyseria).

Kruk sezon 2 – premiera latem 2021 roku na Canal+

REKLAMA