"The Crown" wybrało nową Camillę Parker Bowles. Możecie ją znać z "Odpowiednika" albo "Nierealnych"

"The Crown" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 5. sezonu "The Crown" rozpoczynają się już niebawem i pojawią się kolejne nowości castingowe. Kto zastąpi Emerald Fennell i zagra Camillę Parker Bowles?

W czerwcu ruszą zdjęcia do 5. sezonu "The Crown". Wiadomo już, że rolę królowej Elżbiety przejmie Imelda Staunton. Widzowie zobaczą także Elizabeth Debicki (księżna Diana), Dominica Westa (książę Karol), Lesley Manville (księżniczka Małgorzata) oraz Jonathana Pryce'a (książę Filip). Nieoficjalnie też już wiadomo, kto będzie nową Camillą Parker Bowles.

The Crown sezon 5: Olivia Williams jako Camilla Parker Bowles

Jak informuje "Daily Mail", w roli Camilli Parker Bowles w 5. sezonie "The Crown" pojawi się Olivia Williams. Aktorka znana jest m.in. z roli Emily Burton Sink w "Odpowiedniku", a obecnie gra Lavinię Bidlow w produkcji HBO "Nierealne". Dziennikarz "Daily Mail", Baz Bamigboye poinformował o castingu, dodając zdjęcie, na którym widać spotkanie Olivii Williams oraz Camilli Parker Bowles.

Gazeta podaje, że Olivia Williams i Dominic West, czyli nowy książę Karol, odbyli już próbę, sprawdzającą, czy mają razem chemię przed kamerą. 5. i 6. sezon "The Crown" pokaże relację Camilli i księcia Karola w najbardziej burzliwym dla nich okresie – krótko przed i po śmierci księżnej Diany. Zdjęcia do 5. sezonu serialu Netfliksa mają wystartować w czerwcu, premiera dopiero w przyszłym roku.

The Crown jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA