Jakie seriale warto obejrzeć w najbliższym tygodniu? "Dziedzictwo Jowisza", "Mythic Quest" i inne premiery

"Dziedzictwo Jowisza" (Fot. Netflix)

Co nowego w serialach w tym tygodniu? Podczas gdy na HBO GO pojawi się "Dziewczyna z doświadczeniem", Netflix zaprezentuje "Dziedzictwo Jowisza", a Apple TV+ nowy sezon "Mythic Quest".

Przed nami kolejny tydzień, w którym znaczna część serialowych premier ominie Polskę. Dotyczy to nowych sezonów "Pose" i "Dynastii", a także "Star Wars: The Bad Batch" – nowego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen". Obejrzymy za to "Dziewczynę z doświadczeniem", "Dziedzictwo Jowisza" czy "Mythic Quest".

Pose (sezon 3) – 2 maja w USA

"Pose" wraca z finałowym sezonem, niestety na razie tylko w USA. Serial zabierze nas do 1994 roku, w którym sala balowa jest już odległym wspomnieniem dla Blanki, próbującej łączyć bycie matką, partnerką i pracownicą szpitala. Podczas gdy AIDS staje się główną przyczyną zgonów Amerykanów w wieku 25-44 lata, Pray Tell walczy z nieoczekiwanymi problemami zdrowotnymi. Dodatkowo, w balowym środowisku pojawia się nowa, bardzo agresywna ekipa, co zmusza Dom Evangelista do walki o swoje dziedzictwo.

Dziewczyna z doświadczeniem (sezon 3) – 3 maja na HBO GO

"Dziewczyna z doświadczeniem" wraca z 3. sezonem, który będziecie mogli oglądać na HBO GO (pojawią się również dwie poprzednie serie). Akcja będzie dziać się w światku firm technologicznych w Londynie. Julia Goldani Telles ("The Affair") zagra Iris, młodą neurobiolożkę, która zaczyna odkrywać świat seksu jako transakcji. Dziewczyna szybko orientuje się, że jej spotkania z klientami zyskują dzięki nowych technologiom, i zaczyna ich testować, a także zastanawiać, czy jej działania są podyktowane wolną wolą, czy może czymś zupełnie innym.

Girls5eva (nowość Peacock) – 6 maja w USA

"Girls5eva" to nowa komedia platformy Peacock, której twórczynią jest Meredith Scardino ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), a producentką Tina Fey ("30 Rock"). Serial opowie o gwiazdach girlsbandu z lat 90., które ponownie spotykają się po latach. W głównej obsadzie znajdują się Sara Bareilles, Renée Elise Goldsberry, Paula Pell i Busy Philipps. Serial na razie nie będzie dostępny w polskich serwisach VoD.

Mythic Quest (sezon 2) – 7 maja na Apple TV+

"Mythic Quest", czyli jeden z najlepiej ocenianych seriali Apple TV+, powraca z 2. sezonem. W nowych odcinkach ekipa będzie już z powrotem w biurze po pandemii i zobaczymy, jak szukają nowych pomysłów.

Dziedzictwo Jowisza (nowość) – 7 maja na Netfliksie

"Dziedzictwo Jowisza" to młodzieżowa produkcja superbohaterska oparta na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego. Po niemal stu latach dbania o bezpieczeństwo ludzkości pierwsze pokolenie superbohaterów postanawia przekazać dziedzictwo swoim dzieciom. Obdarzona supermocami młodzież musi jednak najpierw zapracować na zaufanie opinii publicznej, co nie jest łatwe w cieniu legendy uwielbianych przez cały świat rodziców i przy ich wysokich standardach. W obsadzie są m.in. Josh Duhamel, Leslie Bibb i Ben Daniels.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Legends of Tomorrow (sezon 6) – premiera 2 maja w USA, zwiastun tutaj

· Star Wars: The Bad Batch (nowość Disney+) – premiera 4 maja w USA, zwiastun tutaj

· Selena - serial (sezon 2) – premiera 4 maja na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Shrill (sezon 3) – premiera 7 maja w USA, zwiastun tutaj

· Dynastia (sezon 4) – premiera 7 maja w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA